SANDRA- mire se na erdhe

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga >> TeLi << prej 16/2/2010, 11:50


  me rrespekt nga stafi i forumit
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga sandra prej 16/2/2010, 11:52

  Flm "Mir s eju Gjeta"
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga Nike prej 16/2/2010, 16:43

  Pershendetje edhe mire se na erdhe
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga triniti prej 16/2/2010, 16:56

  mire se erdhe sandra... uroj t'ja kalosh sa me bukur ketu me ne, dhe uroj mbi te gjitha mos te te ngel qejfi nese ndonjer mendimet tona nuk perputhen...

  P.s: ishte per mua kjo e mosperputhjes se mendimeve, se nganjer jam mjaft e drejtperdrejt dhe do t'doja te evitoja keqkuptime, eshte thjesht forum dhe normalisht me kendveshtrime te shume llojshme
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga stavri prej 16/2/2010, 18:35

  mire se erdhe sandra
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga sandra prej 17/2/2010, 15:03

  Faleminderit
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/2/2010, 20:17

  Mirese erdhe Sandra ne forum
  +Kalofsh sa me mire tek ne


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga >> TeLi << prej 17/2/2010, 20:33

  sandra, te pergezoj edhe per foton, shume e bukur
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga Morena prej 18/2/2010, 15:44

  Mire se erdhe Sandra
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga Ardhmeria prej 19/2/2010, 03:03

  Mir se ke ardhur Sandra te uroi argetim te kendeshem te kalosh me te gjith se bashku
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/2/2010, 09:58

  Teli goca e ka bo vete prezantimin....

  kjo teme te mbyllet

  Sponsored content

  default Re: SANDRA- mire se na erdhe

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:02