Ndonjėherė...

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Ndonjėherė...

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 11:59

  Ndonjehere, thjesht eshte e pamundur, por me pas kupton se cdo gje varet nga vete ne. QAO IKA UNE......KALONI MIR...
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 13:24

  Ndonjeher Jeta esht e rend por njeriu ju perballet te gjithave dhe i kalon gjdo gje
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 14:15

  Ndonjeher se kuptoj as veteveten!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 14:17

  Ndonjeher esht koha qe ndihesh keq
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 14:19

  Ndonjeher osht vone te pendohemi!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 14:20

  Ndonjeher thon me mir von se sa kurr...
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 14:21

  Ndonjeher duhet te themi genjeshter!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 14:31

  Ndonjeher esht Jeta qe te imponojn njerezit dhe duhet te thuash Genjeshtren
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 15:48

  ndonjeher askend se kupton
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 15:49

  ndonjeher me vjen vetem te qaj
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 16:29

  po kalojn ditet po kalojn dhe muajt
  por lotet e mi akoma nuk me jan larguar
  me ka marr malli te te perqafoj
  me ka marr malli zerin tend te degjoj
  me mungon shum por askujt nuk i tregoj
  keto fjal me thoje dhe un me lot po i kujtoj
  me bere shum dhurata
  me le mjaft kujtime
  por me e bukra qe
  kur te degjoja zerin

  me pyesin shum veta si esht jeta pa ty
  mund tju jap nji kuptim vetem
  qe jeta pa ty esht si nata pa hen
  kshtu them ndonjeher
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/2/2010, 16:38

  ndonjehere behem nervoz e ndonjehere jo
  a din te me thot dikush pse ndodh kjo!?
  nese nuk e dini amon mos ia futni kot
  se edhe ashtu tash jam bo nervoz
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 17:28

  Ndonjeher ndihem mir kur lexoi postimet
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 19:39

  Ndonjeher me rrihet, disa here jo!
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Nike prej 26/2/2010, 19:46

  Ndonjeher shkruaj
  qe te tjeret te lexoj
  nga nje varg poezije
  qe veten e lendoj

  Ndonjeher them
  vall qka ka ne jet
  ku asnje se dim
  se nestra qka na pret

  Ndonjeher mendoj per fund
  po fundi nuk arrin
  se jan miqet qe te gezoj
  qe ne fund thon se je ne fillim!
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/2/2010, 20:01

  ndonjehere si rralle po knaqem!
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Nike prej 26/2/2010, 20:03

  Ndonjeher rrall edhe po shikohem :P:P
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/2/2010, 20:14

  Ndonjehere, kohe me pare edhe loptė kishin pas folun, porsa e pan' se ēfare po bejne njerezit edhe ato terrttttttttttttt ma s'ja banen dhe nuk folen ma kurrė!
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Nike prej 26/2/2010, 20:20

  Ndonjeher besoj shumė ne dikend
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/2/2010, 20:25

  ndonjehere, herdo-kur gjerat ecin mbare patjeter dhe enderrat behen realitet
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Nike prej 26/2/2010, 20:30

  Ndonjeher xixellonjat nuk shendriti nga reret e shiujt
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/2/2010, 21:16

  ndonjehere na thoshte gjyshi as loptė s'e hanin kashten e tash po e fshineeeeeeeeeeeeeee e spo vesin hiē
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga lola.vet prej 26/2/2010, 21:18

  Ndonjeher ma mir me hesht se me fol
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 21:21

  Ndonjeher duhet ti largojm brengat qe kemi ne shpirt Lola uroi te jesh mir
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga BeLti prej 27/2/2010, 09:45

  Ndonjeher duhet te them se ti je e mir dhe e keqe!

  Sponsored content

  default Re: Ndonjėherė...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:20