A besoni se ekzistojne fantazmat dhe pse

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default A besoni se ekzistojne fantazmat dhe pse

  Mesazh nga sandra prej 28/2/2010, 16:40

  Njeriu nga natyra eshte skeptik dhe nuk beson po se pa me syte e vet, keshtu qe secili eshte i lire te mendoj ashtu si ja thote mendja dhe pervoje e tij personale.

  Frika e fantazmave e percjelle njeriun me shekuj duke mos gjetur pergjigjie per kete fenomen.

  Por, frika kryesore vjen nga injoranca jone sepse ne nuk dime se ēfare jane fantazmat, se ēfare mund te na bej nje fantazme, se ēka dine ato per ne etj. etj...

   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:31