Julia Roberts, imazhi i Lancome

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Julia Roberts, imazhi i Lancome

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 15:32

  Julia Roberts do jete imazhi i ri i firmes kozmetike Lancome.
  Aktorja 42 vjecare do perfaqesoje firmen qe ne te shkuaren ka nenshkruar kontrata me emra te medhenj si, Kate Winslet, Anne Hathaway, Juliette Binoche dhe Isabella Rossellini.

  Per fushaten e inagurimit, aktorja amerikane eshte fotografuar nga peruviani me fame boterore, Mario Testino.

   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:12