Yllka Kuēi: Shkolla e mesme si ‘muaji i mjaltit’

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Yllka Kuēi: Shkolla e mesme si ‘muaji i mjaltit’

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 15:38

  Yllka Kuēi: Shkolla e mesme si ‘muaji i mjaltit’
  Yllka Kuēi ka thėnė gjatė njė emisioni televiziv pėr Kohavizion se koha e shkollės sė mesme ka qenė ‘muaji i mjaltit’ i gjithė jetės sė saj.
  Duke komentuar njė fotografi nga mbrėmja e saj e maturės, Yllka ka thėnė se ajo ka mė shumė kujtime tė mira nga koha e shkollės sė mesme se sa nga koha e studimeve.

  “Shkolla e mesme ėshtė si ‘muaji i mjaltit’,”, ka thėnė Yllka, duke shtuar se kjo do tė jetė periudha mė e mirė e jetės sė saj.

  Yllka, e cila tashmė dhjetė vite ėshtė nė lidhje dhe tashmė pesė vite e fejuar me Astritin, nuk ka komentuar planet e saj pėr martesė

   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:18