Clarkson e pėrkushtuar ndaj muzikės rok

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Clarkson e pėrkushtuar ndaj muzikės rok

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 15:39


  Kelly Clarkson iu ka premtuar fansave se kėngėt e reja tė saj do tė jenė mė ndryshe se materiali i kaluar.
  Kėngėtarja thotė se ajo tashmė ka filluar punėn nė albumin e saj tė ri, i cili ėshtė inspiruar nga rokerėt e grupeve Muse dhe Garbage.

  “Ne tashmė jemi duke punuar nė kėtė, por mbase nuk do tė dalė deri nė ēerekun e katėrt tė vitit tė ardhshėm, rreth Krishtlindjeve tė vitit tė ardhshėm. Nuk di ē’tė them, ėshtė si njė album nė mes tė Garbage-pop-Muse. Ėshtė disi mė ndryshe”, ka thėnė kėngėtarja

   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:13