pamje ne uje

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default pamje ne uje

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:31

  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:33

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga triniti prej 30/5/2007, 00:04

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga triniti prej 30/5/2007, 00:05

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga triniti prej 30/5/2007, 00:06

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga MiLaN prej 30/5/2007, 08:46

  o shtrige kush te ka dhene leje te nxjerresh fotot tona ketu mi ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga triniti prej 30/5/2007, 15:46

  hahhahaha upssss me fal Sad

  heres tjeter do nxjerr vetem ato te tuat :P:P:P te mijat se u ngatarrova :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga MiLaN prej 31/5/2007, 09:07

  hahahahhahahhahahaha jo ato te brazilit e se na nxore namin.... sa kohe te bukura ato kur une e ti shkonim ne plazhet nudiste... dhe fatkeqesia me e madhe kur na dilte gjumi te dyve duke thare se ftohti :P:P:P hahahaha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga triniti prej 31/5/2007, 16:51

  eh rinia jone e hershme :P:P:P

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga Vizitor prej 1/6/2007, 12:57


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga Vizitor prej 1/6/2007, 12:58

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga Vizitor prej 1/6/2007, 12:59

  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 5/7/2007, 12:38
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga lo prej 5/7/2007, 15:20

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 18:47

  lo ktu e ka shpine nusja ime moj ?

  Sponsored content

  default Re: pamje ne uje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:28