a keni fantazu ndonjeher kur keni qen femi diqka

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default a keni fantazu ndonjeher kur keni qen femi diqka

  Mesazh nga sandra prej 4/5/2010, 17:28

  une epr veti gjithmon kam pas anderr te behem frizerk dhe tash jam ber
  si femi mersha kuklla krejt flokt jav prejsha heeh
  mamai jem thot kurr flokt mu rrit si ki lon
  shkojshe i prejshe sheft ehheh...
  vazhdoni ju tash....
  me respekt
  nga
  une
  sandra
  mpuq
  ju dua.
  klm....
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: a keni fantazu ndonjeher kur keni qen femi diqka

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/5/2010, 13:51

  edhe ty mpuqq,behu frizere se floken po na rriten shpejt
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: a keni fantazu ndonjeher kur keni qen femi diqka

  Mesazh nga sandra prej 7/5/2010, 14:49

  po edhe jam frizere punoj ne pej.hehe
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: a keni fantazu ndonjeher kur keni qen femi diqka

  Mesazh nga shaban cakolli prej 10/5/2010, 13:29

  KUR TE VI NE pEJE;DO MA RREGULLOSH FRIZUREN

  Sponsored content

  default Re: a keni fantazu ndonjeher kur keni qen femi diqka

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:50