RIHANA PREK ORGANET GJENITALE NĖ SKENĖ

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default RIHANA PREK ORGANET GJENITALE NĖ SKENĖ

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/5/2010, 12:13

  Rihanna prek organet gjenitale nė skenė


  Duke anuar kah Lady Gaga, ajo pėrves njė stili ekstravadand prezantoi edhe disa lėvizje tė ēuditshme me duar. Mė saktėsisht ajo prekte organet
  gjenitale tė trupit tė saj.


  Turneu Euporian i kėngėtares tė njohur, cila ėshtė shumė e talentuar, si rrallė ndonje kolege e saj sot, po shėndrohet nė njė shfaqe erotike.
  Ajo adhuruesve tė saj u prezantoi diēka tė re.

  Duke anuar kah Lady Gaga, ajo pėrves njė stili ekstravadand prezantoi edhe disa lėvizje tė ēuditshme me duar. Mė saktėsisht ajo prekte
  organet gjenitale tė trupit tė saj.

  E sikur tė mjaftonte e gjthė kjo, mediumet shkruajnė se kėngėtarja e rrymės RNB, planifikon tė hap njė striptiz klub. Dhe kėtė planifikon ta
  realizoj bashkė me kolegėt e saj Beyonce dhe Jay-Z.Zmadho pamjen,...

  Rihanna  Rihanna

  Rihanna

   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:11