si te behemi me te guximshem

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/5/2010, 23:51

  Prekja femėrore i bėn burrat mė tė guximshėm


  Kėshtu thotė njė studim i Columbia University nė New York, qė ka marrė nė analizė njė grup personash tė vėnė pėrpara zgjedhjes mes njė pune tė rrezikshme dhe njė tjetre mė tė sigurtė.


  Burra kurajozė, tė gatshėm tė rrezikojnė cdo gjė pėr gjithcka? Njė pjesė e mirė e kėtyre akteve varet nga njė pėrkėdhelje apo mbėshtetje e
  dhėnė nga njė grua.
  Kėshtu thotė njė studim i Columbia University nė New York, qė ka marrė nė analizė njė grup personash tė vėnė pėrpara zgjedhjes mes njė pune tė
  rrezikshme dhe njė tjetre mė tė sigurtė.
  Ata meshkuj, tė cilėt u pėrkrahėn nga gjinia femėrore u treguan mė tė gatshėm tė rrezikoheshin.
  Femrat mund tė kontribuojnė nė kurajimin e burrave, por duhet qė tė tjerėt tė qėndrojnė larg kėsaj mbėshtetjeje.
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga sandra prej 16/5/2010, 13:31

  po normal bre
  pa neve ska jet heh
  edhe na pa juve
  hahaha..
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/5/2010, 15:15

  po vetem guximi po na mungon valla
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga sandra prej 2/6/2010, 11:49

  uha mt guximshem jam e
  guximtare sja kem friken askujt vetem
  atij qe esht lart Zotit..
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga sandra prej 2/6/2010, 11:49

  hahahhah a qeshty po thojkan a ehhehehehehh hoio
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/8/2010, 22:46

  po moj qashtu po thojne
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga stavri prej 23/8/2010, 12:00

  do mendohem nja gjysem ore,,,ma vone pergjigjen
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga Morena prej 25/8/2010, 09:54

  stavri shkruajti:do mendohem nja gjysem ore,,,ma vone pergjigjen
  po pres pergjigjen tende te mare keshill .D:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/8/2010, 00:58

  ngapak sakrifice

  Sponsored content

  default Re: si te behemi me te guximshem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 12:57