Nė shtrat me kėngėtaren Bijonse

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Nė shtrat me kėngėtaren Bijonse

  Mesazh nga sandra prej 20/5/2010, 17:35

  Derisa ende nuk jeni nxehur, ju tregojmė se bėhet fjalė pėr faktin qė Bejonse ka vendosur qė ta zgjerojė gamėn e linjės sė saj tė modės “House Of Dereon”, tė cilėn e ka lansuar me nėnėn e saj, Tina Noules, duke pėrfshirė tani edhe ēarēafė, jorganė dhe jastėkė.
  Bijonse ende nuk ka bėrė ndonjė dizajn tė caktuar tė kėtyre produkteve, por njė gjė e tillė pritet shumė shpejt nė tė ardhmen. Nuk dihet se a do t’i ndihmojė asaj nė kėtė drejtim edhe burri i saj Jay-Z.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Nė shtrat me kėngėtaren Bijonse

  Mesazh nga stavri prej 23/5/2010, 16:44

  eeeeeeeeeeeeeeeeeeee me qen iher ne shtrat me te eeeeeeeeeeeeeeee

  sjam tu komentu me gjate se mu rrit adrenalina
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Nė shtrat me kėngėtaren Bijonse

  Mesazh nga shaban cakolli prej 25/5/2010, 11:52

  adrenalina
  avatar
  Dt-G
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Data e rregjistrimit : 27/11/2009

  default Re: Nė shtrat me kėngėtaren Bijonse

  Mesazh nga Dt-G prej 11/7/2010, 17:01

  skishem nddi kurgjjo ( e dii qkaa nuk muj me fleet e per qato thash ) ( po menoni se nimee :P:D)

  Sponsored content

  default Re: Nė shtrat me kėngėtaren Bijonse

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:20