A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Share
  avatar
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 33
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga STARKA prej 26/5/2010, 15:22

  Quhem ALBANA
  Jam nga MITROVICA
  Jam 25 vjeqe
  Prifesioni MAMI
  NDIHEMSE
  Hobi MUZIKA
  Per fund ju pershendes qe te gjitheve,uroj qe do ja kalojm sa me mire...
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 26/5/2010, 16:53

  Mirese erdhe ne mesin tone prania jote eshte mese e pranueshme
  Starka


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Loqki prej 26/5/2010, 22:56

  Mire se erdhe Starka ne kete forum te urojme argetim te kendshem ne mesin tone
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/5/2010, 14:28

  Albana ;STARKA!

  Mire se erdhe ne mesin tone,je e mirepritur,kalo sa me mire
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Morena prej 27/5/2010, 16:26

  STARKA shkruajti:Quhem ALBANA
  Jam nga MITROVICA
  Jam 25 vjeqe
  Prifesioni MAMI
  NDIHEMSE
  Hobi MUZIKA
  Per fund ju pershendes qe te gjitheve,uroj qe do ja kalojm sa me mire...
  mire se erdhe kinge
  avatar
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 32
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga AC.MILAN prej 27/5/2010, 20:42

  albana. klb ne forum

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Vizitor prej 27/5/2010, 22:27

  Mire se erdhe Albana "midis nesh" te kemi ne qender tash prandaj kaloja buqkur
  avatar
  Dili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Data e rregjistrimit : 10/02/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Dili prej 28/5/2010, 21:59

  **GISHTEZA** shkruajti:Mirese erdhe ne mesin tone prania jote eshte mese e pranueshme
  Starka
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga sandra prej 29/5/2010, 13:26

  AC.MILAN shkruajti: albana. klb ne forum
  MIR SE NA ERDHE.........
  avatar
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 33
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga STARKA prej 3/6/2010, 17:07

  **GISHTEZA** shkruajti:Mirese erdhe ne mesin tone prania jote eshte mese e pranueshme
  Starka
  GISHTEZA flm per mirepreitjen e ngroht qe me beni
  avatar
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 33
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga STARKA prej 3/6/2010, 17:08

  Loqki shkruajti: Mire se erdhe Starka ne kete forum te urojme argetim te kendshem ne mesin tone
  Flm zemra..Mire se ju gjeje
  avatar
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 33
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga STARKA prej 3/6/2010, 17:09

  shaban cakolli shkruajti:Albana ;STARKA!

  Mire se erdhe ne mesin tone,je e mirepritur,kalo sa me mire
  Flm Shabani...Gezohem qe te takoj dhe ne k'te forum
  avatar
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 33
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga STARKA prej 3/6/2010, 17:09

  Morena shkruajti:
  STARKA shkruajti:Quhem ALBANA
  Jam nga MITROVICA
  Jam 25 vjeqe
  Prifesioni MAMI
  NDIHEMSE
  Hobi MUZIKA
  Per fund ju pershendes qe te gjitheve,uroj qe do ja kalojm sa me mire...
  mire se erdhe kinge
  Morena Yllo mire se te gjej,te puthe dhe te perqafoj fort zemra
  avatar
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 33
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga STARKA prej 3/6/2010, 17:10

  AC.MILAN shkruajti: albana. klb ne forum
  Mire se ju gjej
  avatar
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 33
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga STARKA prej 3/6/2010, 17:10

  SEXY shkruajti:Mire se erdhe Albana "midis nesh" te kemi ne qender tash prandaj kaloja buqkur
  Flm shume nga ty SEXY
  avatar
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 33
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga STARKA prej 3/6/2010, 17:11

  Mire se ju gjej ty Dili dhe ty Sandra
  avatar
  Dili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Data e rregjistrimit : 10/02/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Dili prej 3/6/2010, 20:35

  Mir se erdhe ne mesin ton.
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga sandra prej 5/6/2010, 16:10

  STARKA shkruajti:Mire se ju gjej ty Dili dhe ty Sandra  MIR SE ERDHE NE BOTA FORUM SHPRESOJ SE DO KALOJM MIR...................


  hoio

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Vizitor prej 5/6/2010, 16:11

  bash ne midis jo por pak si anash hajgare
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga sandra prej 5/6/2010, 16:13

  ok bon edhe anash hehehe sexy hoio
  avatar
  Dili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Data e rregjistrimit : 10/02/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Dili prej 5/6/2010, 18:51

  Pershendetje Gishteza,alinos....
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Morena prej 8/6/2010, 15:59

  STARKA shkruajti:Mire se ju gjej ty Dili dhe ty Sandra
  mire se erdhe
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga BeLti prej 13/6/2010, 21:21

  Mire se erdhe vendase ime.. hahahah edhe ktu ?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/6/2010, 19:54

  mir se keni ardh te gjithe
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga stavri prej 19/6/2010, 10:38

  mire se erdhe me goce mqs paske ene profesion fisnik je e mire pritur dite nate ne forum

  Sponsored content

  default Re: A do me pranoni dhe mua midis jush.?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:17