DIVORCI

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default DIVORCI

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 07:25

  Shkurorezimi eshte problem individual dhe si i tille nuk pergjithesohet ndonjeher .Ndonjehere natyrisht martesa nuk ka gjasa te suksesit.Megjithate ne rastet tjera shkurorezimi nuk eshte zgjidhje e mire njelloj sikurse martesa nuk eshte gjithnje zgjidhje per problemin e vetmise.Per dike shkurorezimi eshte zgjidhje e drejte mirepo per dike plotesisht i panevojshem madje edhe i demshem  asht ma se normale sepse kur te arrijn njeriu deri tek divorci nuk merr as nji gje parasysh por problemi esht qe duhet ti marrim parasysh gjitha qe mos te arrijn deri tek divorci kshtu mendoj une..
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: DIVORCI

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/8/2010, 22:50

  ruana zot prej tij

  Alina008
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Data e rregjistrimit : 03/11/2010

  default Re: DIVORCI

  Mesazh nga Alina008 prej 3/11/2010, 06:32

  Yes, same as I think. ruana zot prej tij

  Sponsored content

  default Re: DIVORCI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:21