EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 07:31

  Emocionet jane ato ndienja qe te bejn ne shumicen e rasteve te lumtur. Cdo nejri ne forma te ndryshme perjeton emocione.Une do ti ndaja ne shume katigori por me te rendesishmet jane ato emocione qe te bejn te dridhesh te cosh lot.Por ajo katigori tjeter eshte ajo qe te paralizon te ben memec, te huton ku nuk di se cfare thuaj e cfare ben.Emocionet jane te bukura por jo ti perjetosh deri ne ate pik sa te pushtojn gjith trupin.Me pelqejn ato emocione qe shpreh Aida Shtino kur i thote familjarit:- Po sikur te them se ne ta kemi gjetur? Ahhhh aty ate cast kur e shikoj nga ekrani me dridhen kembet, zemra rrahjet mi shton dhe mishi me behet me shpupuriza. Dhe kur gazetaret e Aidesa shikojn si te pafajshem dhe lotet u bihen nga syte. Jane emocione qe te lumturoje dhe ja vlen ti perjetosh.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 15:24

  kam emocione
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 15:27

  edhe une kam shum emocion ljhh
  te pafundta..
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 15:29

  megjithate emocionet jane te bukura
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 15:30

  uha po tmos kishim emocione zemra do ndalte se rrahuri
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 15:33

  sidomos te dielave kur rri kot mbushem plot
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 15:36

  ahahahhahahahahaha si mua pot te dodhka hahahha
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 15:38

  vertete
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 15:39

  po pasha buken hehehe hugg
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 15:40

  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga sandra prej 30/5/2010, 15:40

  Laughing hahahhahahahha hoio
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2010, 15:41

  po de
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga sandra prej 2/6/2010, 11:12

  jeta esht nje iluzion gjithashty edhe emocion...

  Sponsored content

  default Re: EMOCIONET JAN TE BUKRA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:16