poezi per dashurin

  Share
  avatar
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 32
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default poezi per dashurin

  Mesazh nga AC.MILAN prej 6/6/2010, 19:14

  Sdi ēte shkruaj e sdi ēte them sonte shpirti po mė dhemb,sonte zemra po me renkon se dicka fort e mundon.edhe syri pikon lot por si lum qe s'shterron dot,pse kaq dhembje bien mbi mua pse ndodh kjo kur fort te dua.pse o zot vuajtja nga pas po me ndjek,mos vall dashuria zemrat i vret???
  avatar
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 32
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: poezi per dashurin

  Mesazh nga AC.MILAN prej 6/6/2010, 19:15

  Te them te dua e di qe ti nuk me beson. Te them per ty vuaj e di qe ndienjen e meshires ty nuk ta krijon. Te them jam i\e cmendur pas teje ti nuk e kupton. Te them per ty jap jeten ty nuk te behet vone. Me mire po te them qe ti je engjell qe shpirtin ma trazon dhe djall qe zemren ma copton. Por gjithsesi dije se "une do te dua gjithmone".
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: poezi per dashurin

  Mesazh nga Morena prej 8/6/2010, 15:56


  Sponsored content

  default Re: poezi per dashurin

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:33