Pershendetje nga dr.Dugi

  Share

  dr.Dugi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 15/06/2010

  default Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga dr.Dugi prej 15/6/2010, 14:24

  U bera dhe une pjes e juaja shpresoj te kaloj mire me ju
  avatar
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga Loqki prej 15/6/2010, 15:08

  Mire se erdhe dr Dugi
  te urojme argetim te kendshem ne mesin e keti forumi
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga e pamposhtura prej 17/6/2010, 10:13

  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga Morena prej 17/6/2010, 16:33

  dr.Dugi shkruajti:U bera dhe une pjes e juaja shpresoj te kaloj mire me ju
  Mire se erdhe !
  avatar
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga Loqki prej 18/6/2010, 15:25

  Pershendetje te gjithve
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga stavri prej 19/6/2010, 10:29

  pershendetje
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/6/2010, 11:26

  hello Dugi :P
  avatar
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga BeLti prej 18/9/2010, 09:14

  Mire se ke ardh dr.Dugi
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga shaban cakolli prej 28/9/2010, 19:01

  mire se ke ardhur

  Sponsored content

  default Re: Pershendetje nga dr.Dugi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:00