Taksisti nė burg pasi puth dorėn e pasagjeres

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Taksisti nė burg pasi puth dorėn e pasagjeres

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/7/2010, 12:51


  Ngien,taksisti nga Singapori, ka paguar mė parė njė gjobė, pasi qė e kishte
  puthur nė faqe pasagjeren 19-vjeēare nė taksinė e tij, ndėrsa tani do tė
  shkojė nė burg pėr shkak tė puthjes sė dorės.
  Taksisti nga Singapori ėshtė dėnuar me 14 ditė burg, pasi qė i kishte puthur dorėn njė pasagjere 24-vjeēare.
  Gjykata e Qarkut nė shpjegimin e vendimit thotė se 52-vjeēari, Ngien
  Tai Ho, rrėmbeu dorėn e vajzės kur po dilte nga taksi dhe e puthi atė.
  Nė kėtė mėnyrė nuk la pėrshtypjen e kavalierit, por tė sulmuesit.
  Ngien ka paguar njėherė gjobėn prej 8 000 dollarė tė Singaporit, pasi
  kishte pėrqafuar dhe kishte puthur njė vajzė 19-vjeēare nė taksinė e
  tij.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:26