Pamje nga qytetet shqiptare

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:37

  nga me te ndyshmet veni ketu
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Durres(vollga-Currila)

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 5/6/2007, 16:25

  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default DURRES (TORRA)

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 5/6/2007, 16:28

  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default DURRES(PISTA E RE)

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 5/6/2007, 16:30

  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 6/6/2007, 15:51

  si ju duket durresi
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 6/6/2007, 18:34

  bukur fare na e hoqe mallin


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 6/6/2007, 18:50

  me behet qefi

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga Musafir prej 13/6/2007, 14:23

  Shpella e Mermerit Lipjan - Kosove  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga lo prej 5/7/2007, 15:22

  ja dhe bregdeti i vlores. nje nga vendet qe me merr malli gjithmone
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga lo prej 5/7/2007, 15:26

  nuk te vjen te hidhesh ketu??
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga stavri prej 5/7/2007, 17:37

  n.q.s me do vra veten pse jo te hidhesh.
  pastroi nje cik guret moj se paska shume.
  shqiperia eshte nje kryeveper por sdime ta vlersoim aq sa duhet.
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga lo prej 5/7/2007, 17:38

  stavri vdes e lumtur pastaj
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga lo prej 6/7/2007, 18:29

  ja dhe nje nga mrekullite e corovodes.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga stavri prej 7/7/2007, 18:31

  ishalla te realizohet deshira qe ke
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga stavri prej 7/7/2007, 18:33

  hej kujdes aty se me ato vende duhet te lash gojen para si te permendesh,se jane nje mrekulli.
  ky vendi quhet UJVARA E BUGOVES dhe nuk eshte ne corovod.
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga lo prej 9/7/2007, 16:06

  ca thua ti ore, pse ku eshte???
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga stavri prej 9/7/2007, 18:14

  zemer.vendi quhet.
  UJVARA E BOGOVES.
  sa e trash qe je moj aman.
  puc nje cik fare.
  avatar
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga bluu prej 9/7/2007, 23:48

  o staveri e di un e di un ku eshte ajo
  ajo ujvara eshte ne tepelen :D :D :D :D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga lo prej 10/7/2007, 14:28

  o fshatar i keq spo te pyesja si quhet, te pyeta ku ndodhet. ufffffffffffffffffff
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 18:40

  hhahahahahhahahhahahahhahahahaa
  avatar
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 34
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga NESTI prej 20/7/2007, 19:32

  hahhahahhahhahhahha na shkrive lo hahahahhahahhahhahahhahhahhahhahhahahhahha o fshatar hahahahhahhahahhahha

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga Vizitor prej 9/10/2008, 12:23


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga Vizitor prej 21/10/2008, 11:57

  DURRESI

  baba rexha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 78
  Data e rregjistrimit : 26/10/2008

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga baba rexha prej 29/10/2008, 15:43

  flm per fotot te bukura, ma keni kujtu 1996 per her te par e vizitova shqiprin.
  ne ato shkalla te ai restoranit buz detit ne xhirin e vllores, ne at restoran kom qendru per 10 dit, kom kalu mir por viti 1996 ka qen fillimi i demokracis ne shqipri.
  shum ka dalim me 1996 dhe 2008, ne at koh te vitit 1996, ska pas infrastuktur as hotele moderne si sot, ne 2008 shqiprja a nryshu shum, auto strada ka ne xhdo drejtime hotele te bukura meni fjal shqiprija i perxhan evropes.

  Sponsored content

  default Re: Pamje nga qytetet shqiptare

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:23