sms dashurie

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga stavri prej 21/10/2008, 11:49

  e kam dhi mgjth dashuri se na ka merzit vallai
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/10/2008, 17:10

  haha mir ja ke bo stavri dashuria dashuria na cmendi :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 28/10/2008, 12:31

  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga alinos prej 28/10/2008, 15:16

  bukuroshja_dr shkruajti:
  ua se e vecante kjo shum e bukur

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 30/10/2008, 08:11

  TE DUA NE MENYREN TIME,
  PA KORNIZE,PA FORME,SI AJER
  NE CDO PIKE TE GLOBIT.
  DO TE ZGJOHEM DUKE MENDUAR PER TY,
  SEPSE E GJITHE BOTA ESHTE NDERTUAR PER NE TE DY,
  TE DUA

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 30/10/2008, 08:14

  ME DUAJ !
  GJTHMONE EDHE KUR E NESERMJA TE KETE ARDHUR.....
  ME FOL!
  DERISA TE MOS JESH ENDE I LODHUR.
  ME PUTH!
  SEPSE NUK DO TE JEM KURRE E LODHUR NGA PUTHJA JOTE
  ME DUAJ!
  SEPSE UNE TE DUA DHE PA TY NUK E DI CFARE TE BEJ.
  TI JE SHPIRTI IM E DI APO JO???????????????
  ????
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 2/11/2008, 02:21

  bukuroshja_dr shkruajti:ME DUAJ !
  GJTHMONE EDHE KUR E NESERMJA TE KETE ARDHUR.....
  ME FOL!
  DERISA TE MOS JESH ENDE I LODHUR.
  ME PUTH!
  SEPSE NUK DO TE JEM KURRE E LODHUR NGA PUTHJA JOTE
  ME DUAJ!
  SEPSE UNE TE DUA DHE PA TY NUK E DI CFARE TE BEJ.
  TI JE SHPIRTI IM E DI APO JO???????????????
  ????
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 2/11/2008, 10:53

  :)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 2/11/2008, 10:58

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 2/11/2008, 12:31

  :8) :8) :8) :8) :8) :) :) :) :)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 2/11/2008, 12:35
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 3/11/2008, 13:51


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 6/11/2008, 07:54

  Kur te jem nen toke
  qe vdiqa ti mos thuaj
  me duaj dhe nen toke
  se une do te te DUA

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 6/11/2008, 19:16

  enderat me thane se ishe buzeembel
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga skifter prej 6/11/2008, 22:43

  un vetum me ty skom tjeter

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 7/11/2008, 11:50

  woooooooo sdi keshtu sms une :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 7/11/2008, 17:24

  NGA DHIMBJA JOTE ME JEP SA TE DUASH,
  GEZIMIN TIM DUA TA NDAJ ME TY,
  GJITHCKA DO TE BEJ QE TI TE MOS VUASH,
  LUMTURI TE KESH GJITHMONE NE SY
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 7/11/2008, 18:19

  Tė dua, pėr ty vuaj!
  Tė dua, pėr ty shkruaj!
  Tė dua, pėr ty ėndėroj!


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 10/11/2008, 08:06

  Ti rrije si kufome
  para meje rrije si nje dru
  ankthi te mua zuri vend
  nuk e dija
  a me doje shume??????????????????//////

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 10/11/2008, 08:08

  Sikur diellin te ma vendosnin ne zemer
  dhe henen ne sy,
  asgje sdo me dejeg me shume
  malli qe kam per ty

  ariu121
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 13/11/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ariu121 prej 13/11/2008, 20:08

  Shocked :8) je enderra qe shikoj cdo nate
  je vdekja qe do me marre nje dite

  je drita qe me ndihmon te shikoj
  je e vetmja arsye per te cilen jetoj
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/11/2008, 21:25

  Sikur nje pik shi te perfaqesonte dashurin time ndaj teje..
  dhe sikur ti te me pyesje se sa shum te dua?!…
  Me beso se vetem shi do te binte.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2008, 10:34

  Sa me shume ngjan deti me nje dashuri
  hyn dhe sdihet ne ngjan prej tij.
  Ci ngjan dashurise ky det i tere
  kenaq mijera vete dhe e paguan vec njeri


  Edituar pėr herė tė fundit nga bukuroshja_dr nė 16/11/2008, 20:12, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Erisel prej 16/11/2008, 17:11

  Te dua moj embelsire,
  per ty kam shume deshire..
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga stavri prej 16/11/2008, 19:58

  sms dashuri apo poezi dashurie???nejse

  as qe behet fjal

  Sponsored content

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:20