sms dashurie

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 17/11/2008, 16:55

  Ne ere pemet rrine dhe afrojne krahet
  Ne ere pemet kerkojne mes tyre ngrohtesi.
  Po ne te dy?
  Ne jemi aq te larget!
  Cere mund te na a froje nuk e di...............
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/11/2008, 18:25

  ku prek mėrgimi
  kall si flaka e tymi
  por gjithnjė pranė tė mbanė
  ky shpirt i imi!

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2008, 16:21

  KETE MENGJES U ULA NE BREG DHE DEGJOJA DETIN,
  CDO DALLGE ETIJ ISHTE NJE NDJENJE QE ME KA BERE TE JETOJ.
  PO TE GJITHA DALLGET ME KUJTUAN TY
  JE DASHURIA IME............................

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2008, 16:22

  Nuk do te lodhem se theni te dua,
  as kur dielli te lodhet duke perkedhelur valet.............
  si ai diell do te doja te te perkedhelja
  PERJETESISHT
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga skifter prej 20/11/2008, 20:24

  un te dua shum

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 21/11/2008, 12:32

  Ne thellsine e zemres time
  eshte vendos nje emer...
  Pergjithmone kete emer
  do ta mbaj ne zemer!!!
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga skifter prej 21/11/2008, 14:50

  mbaje mos e nsho morena, hahaha

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 21/11/2008, 17:34

  :8)
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/11/2008, 14:47

  jeta ėshtė e shkurtėr
  ikėn ēast mė ēast,
  si vdekje mė duket
  kur nuk jemi bashk.
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga skifter prej 22/11/2008, 16:13

  sot me tha ajo smuj me jetu pa ty
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 22/11/2008, 17:16

  ku je
  po te pres
  mos vono


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/11/2008, 17:29

  Aty ndodhem un ku rreh zemra jote,me ke ber per vete o ylli i kesaj bote,sa her qe marr frym zemra ime vetem ty te kujton...te puth forte :puc:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 22/11/2008, 17:54

  sa fort te du oj qelbsina mutit :P
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/11/2008, 18:25

  :ups: qyqaaaaaaaaaaaa ky esht romantik
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 22/11/2008, 18:28

  ma kan shkru mu se une nuk para merem me shkrime... ta kaēi veshin :P
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/11/2008, 18:30

  hahhaha si ta kan shkru eeeeeeeeee
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 22/11/2008, 18:32

  ehe
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga alinos prej 22/11/2008, 20:03

  si je
  si e ke
  ma ruj mire
  se te erdha aty
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga skifter prej 22/11/2008, 20:32

  ti edin

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 27/11/2008, 12:31

  CDO DITE.
  QIELLI JETON NE SYTE E MI,
  POR GATI KURRE SESHTE ZOT
  CDO DITE UNE JAM UNE,
  POR SA PAK DITE UNE JAM UNE.
  CDO DITE TI ME FLET,
  POR SA PAK E DEGJOJ UNE ZERIN TEND
  .
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga skifter prej 1/12/2008, 13:57

  ne msn fillon dashurija dhe n emotel vazhdon hahha

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 2/12/2008, 09:33

  Dhe mbas nje mije vjetesh
  kur pluhuri i harreses te me
  ket mbuluar ti do te jesh
  gjithmon engjelli im i
  preferuar..

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 2/12/2008, 12:07

  :x :hart:
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 2/12/2008, 22:11

  e embel eshte fjala dashuri


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 3/12/2008, 12:33

  :hart: :hart: :hart: :hart: :hart:

  Sponsored content

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 06:58