sms dashurie

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/12/2008, 12:16

  te kam ne zemer
  te kam ne shpirt
  te them te dua
  po ti?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 8/12/2008, 20:53

  shkodranja_yll shkruajti:te kam ne zemer
  te kam ne shpirt
  te them te dua
  po ti?

  shume

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 9/12/2008, 11:39

  :hart:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/5/2009, 19:35

  te dua
  me thoshe shpesh
  tash nuk te shoh
  ne asnje shesh
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Erėza prej 18/5/2009, 13:13

  🇸🇲
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Morena prej 19/5/2009, 18:08

  Nje cigare ndize ne oret e vona,
  kujto te kaluaren, kujto ditet tona,
  pyete nje her veten puthjet ku i lame,
  por te lutem mos kujto diten kur u ndame.
  🔝
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/5/2009, 00:06

  cigaret indeza
  dej ne pambarim
  per ndarje s^mendova
  vetem per bashkim
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Morena prej 24/5/2009, 19:52

  Te puth buzen qe te flejsh embel,
  Te puth syrin qe te shofish enderr,
  Te puth faqen qe te ndjehesh mir,
  Me 1000 puthje te them naten e mire
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/5/2009, 04:19

  Shocked
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/5/2009, 19:25

  Sad Sad Sad ketu me fshiu dikush nje postim
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Tironsi prej 31/5/2009, 22:30

  NJE VIT KA 365 DITE,
  NJE DITE KA 24 ORE,
  NJE ORE KA 60 MINUTA,
  NJE MINUTE KA 60 SEKONDA,
  NJE SEKONDE PA TY, MUA ME DUKET PAFUNDESI !!!
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Tironsi prej 31/5/2009, 22:33

  ZEMER ,
  -BESOJ SE NUK ME MERR INAT QE U OFROJ DISA PERSONAVE MIRESJELLJEN TIME,
  -DHE DISA TE TJEREVE SHERBIMET E MIA,
  - POR MBI TE GJITHA NUK DUA TE ME MARRESH INAT QE TY TE OFROJ ZEMREN TIME
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Tironsi prej 31/5/2009, 22:35

  THEMI QE E VERTETA DEL NGA GOJA E FEMIJEVE.
  - A DUHET TE JEM NJE FEMIJE UNE, QE TE TE THEM "TE DUA" ?
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Tironsi prej 31/5/2009, 22:37

  JETA MUND TE NDRYSHOJE SHUME GJERA, POR KURRE NUK MUND TE NDRYSHOJE NDJENJAT
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/6/2009, 07:24

  Laughing Laughing Laughing
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/6/2009, 08:50

  jeta,jete
  ka nje zbrazeti

  veshtire jetohet
  pa ty
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/6/2009, 12:32

  I LOVE shpirti im ,
  TIAMO pa mbarim ,
  TE DUA ne cdo kohe ,
  dhe te them SAGAPO.
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/6/2009, 12:36

  nese bota do te shuhej
  kjo ska rendesi
  se dashuria do te mbetej
  dhe bota ime do ishe ti....
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/6/2009, 15:15

  do tė shuhet
  do tė shuhet
  skėterrė me skėterrė
  dashurisė jo nuk i thuhet
  po jetuam nėn njė therrė :ino:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga skifter prej 3/6/2009, 08:58

  bota shuhet a dashurija jo
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/6/2009, 05:58

  kush e tha kete???
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/6/2009, 17:47

  une e thash,po nuk di a vlene
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/6/2009, 07:14

  nuk vlen jo se cdo gje n jete e ka nje fillim dhe ka nje fund dhe dashuria mbaron
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/6/2009, 10:35

  kur te dua
  dhe me don
  dashuria
  nuk mbaron
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/6/2009, 11:53

  ka raste kur duan
  ka raste kur ste duan
  dhe del rasti qe dashuria mbaron

  Sponsored content

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:49