sms dashurie

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/6/2009, 13:51

  A moj ti me plase
  nuk po flasim per raste
  po flasim per dashuri
  per te rinjet ne pergjithesi
  andaj dashuria buron
  kur e mbjellim ne zemren tone
  sa te rrojme ne dhe ajo rron :hart: :hart:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 30/6/2009, 00:26

  ka raste kur dashuria fillon e ti se kupton
  ka raste kur dashuria mbaron e ti se beson
  ka raste qe akoma dikush shume te don
  e pas gjith kesaj ti me asgje s'pranon Sad
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/6/2009, 09:43

  ka raste kur na duan
  ne shtiremi se nuk dijme
  dhe ne boten e amshuar
  nuk rrohet pa dashurine :ne qef:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/6/2009, 12:29

  ka raste qe sdime ca duam
  ka raste qe sdime te duam
  ka raste qe humbim dashurine
  dhe mbet vetmia
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/6/2009, 15:01

  ka raste
  kur lot mund derdh
  per ate qe don me zgjedh
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/7/2009, 12:54

  ka raste qe derdh lot e gje sfiton
  ka raste qe vetmine kerkon
  ka raste qe dashurine se kupton
  e vetem perfundon
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/7/2009, 19:29

  ashtu le te behet
  bota s“gjen qetesi
  ka raste per mua
  ka raste per ty
  bota u krijua
  me mund e me lot
  dikush ka qa dje
  dikush do qan sot
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/7/2009, 06:50

  weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/7/2009, 10:44

  weeee,pra ;D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/7/2009, 14:13

  fiuuuuuuuuuuuuuuuuu
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga stavri prej 2/7/2009, 15:52

  yyyyyyyyyyyy kam kohe qe smarr dhe sdergoi sms dashurie...u pleqem tashme per kto gjona
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 3/7/2009, 11:34

  hahahahahahahhahahaahahah cdo gje me moshe :x
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 3/7/2009, 20:27

  une s“te shkruaj
  ti s“me shkruan
  e kuptoj se per mua vuan :x
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/7/2009, 08:19

  hahahahaahahaah
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/7/2009, 13:13

  ende zemra
  ka nje shprese
  therret dy emra
  me buzeqesh.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/7/2009, 11:15

  ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/7/2009, 11:17

  qeshje,tallje
  nuk i dua
  herdokur
  ke me u pendua
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 14/7/2009, 09:27

  shaban alamet sms jam kurioze me dit si te eshte pergjigj ajo te isha un si ajote nisja sms ik pilu ti me pendimin ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/7/2009, 15:30

  ;D hmmm,askund nuk jane njerezit njesoj,te ishe ti si ajo do te beheshe me e urter se ajo :x
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 15/7/2009, 11:38

  po pra pr urtesi do thoja ca don he ik pilu
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/7/2009, 14:00

  dhe pastaj eja serish

  Sponsored content

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:15