sms dashurie

  Share
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 26/11/2007, 21:20

  Nese prej meje mendja s'te hiqet,
  Nese per mua zemra te digjet,
  Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
  Se do te vij ngadal qe te them TE DUA
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 26/11/2007, 21:21

  TE DUA PERTEJ VDEKJES SE KESHTU DI TE DUA UNE POR PRAP SIA FAL VETES QE STE DUA PAK ME SHUME.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 18:15

  s'du...
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 28/11/2007, 08:45

  qfar nuk don bre ti kinez??
  avatar
  STUPCAT
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 8
  Data e rregjistrimit : 26/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga STUPCAT prej 28/11/2007, 14:11

  sa e sa luleve aromėn u mora
  sa e sa netė pamėshirshėm thinja
  sa e sa udhė mizorisht shkela
  sa e sa refrene pėr njė kėngė thash
  sa e sa larg je sa afėr tė mbaj

  Ka kohė qė s'shihemi dhe ndjej
  si tė harroj unė dalėngadal
  si vdes tek unė kujtimi yt
  si vdesin flokėt dhe gjithēka.
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Dona prej 10/1/2008, 17:56

  Te dua me shume se dje dhe me pak se neser !!!

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Vizitor prej 10/1/2008, 19:17

  te ndjej me sh se dije dhe me pak se neser keshtu edona edhe akoma e ndjej kete sms
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 11/1/2008, 20:58

  babbo natale con la renna
  ha il pisello che s'impegna
  la befana vien di notte
  come fanno le mignotte
  porta doni ai piu piccini
  e ai piu grandi fa i pompini :D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 13/1/2008, 23:58

  babbo natale con la renna
  ha il pisello che s'impenna :D:D:D

  e ngatarrove kina :pool:

  dhe vazhdon...

  c'č un re magio nel castello
  con un metro di pisello
  la befana sopra a quello
  va gridando...spingi bello
  Se quest'anno vuoi trombare
  a 5 amici lo devi mandare
  se lo mandi a pił di 8
  sarą un bel 2008....

  po kjo nuk eshte sms dashurie :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 14/1/2008, 19:15

  eeshte cik porno po nejse une nuk e thashe te gjithen :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/2/2008, 11:51

  ashtu si dielli zevendes
  ne kete bote s'mund te kete
  ashtu do qendrosh
  edhe ti per mua perjete

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 7/2/2008, 12:49

  Jeta, dhurat e natyrės.
  Dashuria, dhutat e jetės,
  Puthja, dhurat e dashuris.
  Fundi i tė qeshurit ėshtė mėrzija.
  Fryti i tė qarit ėshtė ngushllimi.
  Bukuria e njeriut pėrbėhet
  nga bukuria e fjalės qė flet.
  ________________________________________
  ________________________________________
  **Pa ty**
  ________________________________________
  Ēdo Dit pa ty, ėshtė sie njė dit pa diell.
  Ēdo mbrėmje pa ty, ėshtė si njė nat pa yje.
  Ēdo or pa ty, ėsht si njė jetė pa ndjenja.
  Ēdo minut pa ty, ėshtė njė minut si mos te isha nė jetė.
  Ēdo sekund pa ty, ėshtė si mos tmė reh zemra.
  ________________________________________
  ________________________________________
  -LARG-
  ________________________________________
  Larg, Malli kėrkon tė mė afrojė afėr teje por larg,
  shume largė je .
  Syt e mi tė pėrlotur nga pritja e zgjaturė,
  buzėt e mija tė pėrvluara nga etja ,
  e vallė kur do ta shuaj kėtė etje ???
  Syri tė kėrkon, s'tė gjen ,
  vetėm loton dhe pret,
  Zemra nuk i beson syrit ,
  Qindra , mijėra kilometra largė neshė ,
  Pėr ne nuk ka ndarje , por durim .
  ________________________________________
  ________________________________________
  - ĖNDRA -
  ________________________________________
  Njė ėndėrr plot ngrohtėsi dhe dashuri ,
  njė ėndėrr plot emocione dhe ndjenja ,
  njė ėndėrr plot vujatje dhe mendime ,
  njė ėndėrr ku mundem te them TE DUA ,
  dhe shpresoj se nuk do tė jet vetėm nė ėndėrr
  ________________________________________

  - VETEM TI -
  Smundem tė mendoj
  diqka mė tė mir nė jet ,
  se tė dashuroj,tė kam afer tė ledhatoj ,
  ti ndjej puthjet tua , ta ndjej ngrohtėsin tėnde,
  Smundem tė mendoj diqka mė tė mir nė jet
  qė ti tė jesh i imi dit dhe net pėr mira vjet ,
  pėr gjithmon,
  Smundem tė mendoj diqka mė tė mir nė jet
  qė tė vdes pėr ty i dashur ,
  Sepse jeta ime pa ty nuk ka kuptim.
  mė mungon shumė, ani kisha dėshir qė tė jem pran teje.
  ________________________________________
  ________________________________________
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/2/2008, 14:02

  Mbi syte e tu dua te shtrihem
  ne puthjen tende dua te pushoj
  e ne mengjes kur te ngrihem
  trupin tend te perqafoj
  ti e dashur zemra ime
  ti je dashuria e jetes sime

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 8/2/2008, 20:51

  hmmm si nuk e harxho asnji nje 30 cent per mu mor zot Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 22:46

  hahahahaha hajt se i harxhoj un :8)

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 19:37

  po po kshu thoni po ncncnc
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 10:43

  hahahahahahaha puc puc :puc:

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 22:41

  uaaa kinezi dhe kete e the mo SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 20:37

  h mi ti ku ke harxhu ndonjehere 30 cent per nje sms per mua ???? vetem me ke marre ne tel... edhe atehere vetem kur hyje neper galeri Sad
  shkodrane nuk du Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 14:02

  ok kinezi si te dush

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 14:58

  ueee dmth mos te mar ne cel une, te dergoj sms :D:D:D
  mire me po deshe mu mlusin
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/2/2008, 15:03

  triniti ma jep nr e kinezit.... :lutje: :D :D :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:32

  blerta ca do me japesh :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 15:35

  triniti ma jep edhe mua me qe ra fjala

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/2/2008, 16:18

  kinezin me gjith zhele .......:D :D

  Sponsored content

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:05