sms dashurie

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 22:24

  hahahahahaha shkodranja po ti ca do me japesh :D:D:D

  blerta uaaa me kinezin do me genjesh ti muve me Sad
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/2/2008, 09:23

  ske gje met mir se nje kinez :D :D :D

  po fol mi ca do fol...?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 14/2/2008, 10:21

  eh ca dua une :D:D:D
  me puth njer mi :D:D:D ( ky eshte vetem fillimi eee ) :pool:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/2/2008, 11:04

  :lov:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 14/2/2008, 16:33

  po une thash mputh mi nuk thash mperqafo :D :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/2/2008, 16:58

  she... po mi te puth une kuss kuss kuss kuss kuss kuss :vape:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 16:19

  weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad pazar ktu e ?????
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 13:48


  • Dashuria Eshte Loje Fati
   Qe Ka Brenda Zenka Inati
   Dashuria Eshte Bixhoz
   Qe Te Ben Gjithmone Xheloz
   Dashuria Eshte Shah
   Qe Nuk Ka Aspak Shaka  • ti Me Jep Ngrohtesi Dashuri, Xhelozi.
   Ti Me Ben Te Enderroj
   Ne Syte E Tu Jeten Te Kaloj.
   Ti Me Jep Ngrohtesi ,bukuri,embelsi.
   Ti Me Ben Te Fluturoj Ne Bukurine Tende Qe Adhuroj.  • Se ti je yll i jetes time shum ne ty kam kujtime te dua vetem ty se i ke syt si rushi i zi ste dua nga kembet ste dua nga themra te dua nga shpirti te dua nga zemra oj mor bukurosh fetyren plot shkelqim ste kisha leshuar pa nje perqafim sa i bukur je syt e zi mi ke floket e verdha si flori ti me ke mbet lakmi edhe nese ndroj jet per ty le te mbuloj dheu i zi.  • po vuaj se ty pran s'te kam.zemra me vajton dhe syri po qan,kur te vi me mall do te puth dhe prqafoj vetem ateher do hy brenda meje ajo pjese qe me mungoj  • do te doja te behem er trupin tend ta perkdhel do te doja te behem zog ne gjoksin tend te pushoj do te doja te behem lot te pikoj ne faqet tua te ti puth buzet tua dhe te them sa shum te dua
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 17/2/2008, 19:14

  po o maca po ti me dashurine akoma... kro po me shesin cop cop nuk e mer vesh ca behet e
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 18/2/2008, 20:03

  ahahahahahha se nese shkruaj poezi zdo te thot se vdes nga dashuria Embarassed Embarassed Embarassed
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 20/2/2008, 18:14

  mir moj mire :D:D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 19:13

  he pra mir duhet me qen :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 15:54

  ashtu ne teori mire... se ne praktike Sad
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 24/2/2008, 22:12

  PSE QKA U BO?
  :baci:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/2/2008, 22:28

  asgje
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 26/2/2008, 20:47

  termet
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/2/2008, 16:58

  trinit ca do ne kembim te nr te kinezit
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/2/2008, 16:59

  kinen me Shqiperine
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 29/2/2008, 20:41

  shkodrane ma kerko mu direkt moj apo ke tyrp ?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 3/3/2008, 09:57

  kam turp :x
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 3/3/2008, 14:16

  qetesoju... banu e forte... edhe ma lyp :D:D
  se po me duket vetja si brad pit :D:D

  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/3/2008, 11:23

  eh mire e the po te duket he se po behem e forte
  kinezi ma jep???????? :D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 7/3/2008, 13:51

  ehehehehehe ku mbete kinez tani?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 7/3/2008, 20:48

  po menohem o maca :D:D
  shkodrane ta jap pa me te voglin hezitim :D:D
  ca do i her ta morim vesh :D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/3/2008, 11:47

  nr e tel pra qyqja ku i shkon mendja ketij

  Sponsored content

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:31