dJ efekti i tij

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default dJ efekti i tij

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 12/6/2007, 18:41


  . efekti dj sa eshte i perhapur kjo
  Edhe dasmat nuk behen me me orkeste se kjo eshte e zevendesuar nga Dj pagesa me e mire e muzika si te pelqen ty .


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: dJ efekti i tij

  Mesazh nga MetallicA prej 11/9/2007, 19:21

  Dj........pf degjenerimi i muzikes se vertete.Efektet e ketyre e cojne akoma e me shume ne humnere muziken.Ato qe kursejne per te marr DJ nuk eshte se i intereson shume muzika por xhepi se nuk ka si muzika live.Edhe orkestra mund te luaj cte duash ti...kuptohet nese jane te afte.Muhabet tjeter ai se DJ kenget qe i kane ne PC nga orkestrat jane luajtur.

   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:34