**Dashuria ne shikimin e pare..**

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 19:58

  A besoni ne dashurin ne shikim te pare ?????
  ............... Dhe a ju ka ndodh ndojehere kjo ???
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 13/6/2007, 15:09

  ne fakt me shume se dashuri me shikim te pare per mendimin tim eshte : terheqje seksuale me shikim te pare
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga roby prej 13/6/2007, 21:41

  nuk eshte se besoj ne dashurine me shikim te pare...per deri sa nuk me ka ndodhur...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga kiss_today prej 14/6/2007, 12:37

  Jo, nuk besoj. Vite me pare besoja se me kish ndodhur. U binda qe ishte vetem nje simpati adoleshence. Per mua nuk ekziston dashuria me shikim te pare.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 15/6/2007, 15:27

  po dashuria me shikim te trete :P:P
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga akili prej 15/6/2007, 18:06

  dhe per mua nuk ekzisotne jane vetem budalleqe dashuri e vertet eshte ajo qe linde avash avash
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga sihana prej 15/6/2007, 18:32

  Nese nuk besoni me shikim te pare atehere kthehuni edhe shikoni per here te dyte :flower: :flower: :flower: :flower: per mendimin tin nuk besoj as me te pare e as me te dyte.:thx:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 15/6/2007, 20:45

  ta maresh hakshe hakshe as andej nga shikimi i 12345 nuk eshte per t'u besuar
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga roby prej 16/6/2007, 21:38

  pastaj dicka me ben kurioz te gjithe te dashuruarit ,po ti pyesesh dashuri me shikim te pare te pergj....pse?
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/6/2007, 18:57

  Femra dhe meshkuj

  Nė qoftė se ti e trajton atė kėndshėm, ai do tė mendojė se ti ke rėnė nė dashuri me tė. Nė qoftė se ti nuk e trajton kėshtu, ai do tė mendojė se ti je krenare.
  ***
  Nė qoftė se ti bie dakord me tė, ai do tė mendojė se je e mėrzitshme. Nė qoftė se ti hesht, do tė mendojė se s`ke tru.
  ***
  Nė qoftė se ti je mė e zgjuar se ai, atij do t’i ikw ngjyra fytyrės. Nė qoftė se ai ėshtė mė i zgjuar, ai ėshtė i mrekullueshwm.
  ***
  Nė qoftė se ti se dashuron atė, ai do tė mundohet qė ti tė bėhesh e tija. Nė qoftė se ti e dashuron, ai do mundohet tė tė lėrw.
  ***
  Nė qoftė se ti e thyen premtimin tėnd, ai nuk do tė besojė mė. Nė qoftė se ai e thyen premtimin, me siguri ka qenė i detyruar.
  ***
  Nė qoftė se e lėndon atė, ti je mizore. Nė qoftė se ai tė lėndon ty, ti je tepėr e ndjeshme.
  ***
  Nė qoftė se ti del mirė me provime, do tė thotė se ishte fati. Nė qoftė se ai del mirė, do tė thotė se ka tru.
  ***
  Nė qoftė se i thua problemet e tua, do tė mendojė se je e mėrzitshme. Nė qoftė se nuk ia thua, do tė mendojė se ti s`ke besim tek ai.
  ***
  Gratė perverse na ēmendin, tė mirat na mėrzisin. Ky ėshtė ndryshimi mes tyre.
  ***
  Midis burrit dhe gruas mund tė ketė dashuri, adhurim, armiqwsi, pasion... Miqwsi? Kurrw.
  ***
  Gratė, thotė njė francez mendjehollė, na frymėzojnė dėshirėn pėr tė bėrė kryevepra, njėkohėsisht na pengojnė t'i realizojmė ato.
  ***
  Mos u marto kurrė me njė grua qė i ka flokėt ngjyrė kashte: ajo ėshtė sentimentale e pandreqshme.
  ***
  Ē'ėshtė njė grua perverse? Oh, ėshtė tipi i gruas me tė cilėn njė burrė nuk lodhet kurrė.
  ***
  Femrat nuk zbukurohen aq shumė pėr mashkujt sesa pėr femrat (kundėrshtim njėra ndaj tjetrės).
  ***
  Femra e menēur e lejon burrin e saj tė bwjw atė qė asaj i pėlqen.
  ***
  Askush nuk e njeh mė mirė njeriun sesa gruaja qė nuk e do mė atė.
  ***
  Femra mbetet pa fjalė vetėm kur puth.
  ***
  Femrat e dashuruara nuk i frikėsohen ferrit, por nuk e dėshirojnė as parajsėn.
  ***
  Femrat duhet ta ruajnė trupin dhe pasurinw nė qoftė se dėshirojnė qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
  ***
  Luleve u nevojitet dielli, kurse femrave dashuria.
  ***
  Femrat janė si gjeneralėt: atyre nuk u intereson sa humbje u kushton njė fitore.
  ***
  Edhe kur ju pranon, edhe kur ju refuzon, femra ėshtė ēdo herė e lumtur qė e adhuroni.
  ****
  Femrat dashurojnė fitimtarėt, prandaj i lejojnė edhe t’i pushtojnė.
  _________________


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  lonly_boy
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Mosha : 30
  Vendi : student
  Data e rregjistrimit : 16/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga lonly_boy prej 18/6/2007, 17:03

  elbasani thone budallalluk ne vend te budallalliqe ska dashuri me shikim te pare thjeshte nje mashtrim per te bere ose kenaqur nje deshire seksuale
  lespekte
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga kecka prej 25/6/2007, 12:46

  sa shume gjera duhet te bekan femrat, po mashkulli ca i bie te bej?

  lonly_boy
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Mosha : 30
  Vendi : student
  Data e rregjistrimit : 16/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga lonly_boy prej 6/7/2007, 16:28

  se cme ke disa mendime ti o lona po ku egziston dashuria me shikim te pare apo te dyte

  pasion e dashur thjesht pasion
  avatar
  converse_5
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Mosha : 29
  Puna : Converse world :))
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga converse_5 prej 9/7/2007, 11:07

  Po s`egziston mo jo...ohuu enderra, gjera qe enderrojne adoleshentet...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 14:09

  ec mo se ndonjer pasioni rizulton me i embel se dashuria :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 15:54

  hahahhahahahahhahahaha o shtrige po me habit ti dita dites
  o te rikthej ne identitet o vdes
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 29/11/2007, 13:34

  o kina e gjetet identitetin mo :D:D:D :pool:
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Besa prej 29/11/2007, 16:50

  edhe dashuria ne shikim te pare mundet te jete e frytshme , prandaj une i besoj deri dikund..!

  syperlotura
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 16
  Data e rregjistrimit : 24/10/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga syperlotura prej 4/12/2007, 09:27

  ne ditet e sotme sndodh me...
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/12/2007, 10:13

  nė ditėt esotme s“ndodhė mė...

  i bashkangjitem mendimit qė ka dhėnė sypėrlotura!Sot njė dashuri nė shiqim tė parė edhe mund tė ndodhė por do tė jetė e pa qėndrueshme dhe trishtuese!!!
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga kiss_today prej 4/12/2007, 10:18

  S'i kam besuar asnjehere dashurise me shikim te pare. Nese i besojme kesaj, i bie qe te besojme ne perralla te tipit : E bukura dhe bisha :P:P
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 4/12/2007, 16:50

  motra po te jete keshtu... bisha du te jem vete :D:D:D
  le te jete e bukura ai...ashtu i bukuri dmth :D:D:D

  Musafir
  Vizitor

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Musafir prej 4/12/2007, 17:39

  Kinezi partnero 喂朋友如何你是今天?在阿爾巴尼亞繼續的。有新任何東西嗎?
  Mos i trego trinitit cka te thash :D :D :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga kiss_today prej 5/12/2007, 18:35

  Fjalet e veshit, thuhen sheshit Naki :P Thuje kinezi thuje :P:D
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Erisel prej 6/12/2007, 08:14

  Dashuria me shikim te pare eshte vetem Epsh kalimtar.
  Mendoj se dashuria e fuqishme ndertohet me ngadale.

  Gjithsesi mund te dashurohemi edhe me shikim te pare. ēfare nuk ndodh ?!

  Sponsored content

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:14