**Dashuria ne shikimin e pare..**

  Share
  avatar
  albert zholi
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 05/12/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga albert zholi prej 6/12/2007, 09:22

  dashuria me shikim te pare
  Eshte sikur te kapesh me dore nje ngjale
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga akili prej 6/12/2007, 16:22

  dashuria me shikim te p[are ashtu si cel me shikime te p[are ashtu iken dhe me shikim te dyt
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 7/12/2007, 18:52

  ej ca mereni me thashetheme se nuk po e mor vesh e ?
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Si jeni ndjer kur jeni dashuruar per here te pare?

  Mesazh nga dano prej 5/2/2008, 07:23

  Po e hap ene un nje teme po deshet tregoni ene ju si jeni dashuru per her te par . Ehhhhhhhhhhh si osht dashnia.Isha i merzitur ate nate kur e takova per here te pare. Me dukej se e gjithe zymtesia e botes kishte gjetur te une stacionin e saj. Gjithcka rreth meje ishte e verenjtur dhe une isha shume i lodhur.
  Hej, Daniel-degjova nje ze nga prapa, atehere kur une kisha dalur te shetitem pa ndonje qellim. Ishte shoqja ime Ti......, cfare ka ndodhur me ty me pyeti. Pse ke mare kete pamje kaq te merzitur?
  Pse, nje pyetje interessante-i thashe.
  Eja do te ulesh te pish nje kafe me ne - me pyeti. Me ju? Je me dike tjeter, i thashe.
  Po,jam me nje shoqe.
  Pranova qe te shkoj edhe pse nuk isha fare ne diponim.
  Une jam F...-me tha duke me pershendetur shoqja e saj ,me floke te shkurtera dhe syte te kalter si ngjyra e qiellit.
  Me fal,mos ke ndonje provim qe je kaq i merzitur ishte pyetja qe pasoi. E tere jeta eshte nje provim- ju pergjigja.
  Mendim interesant me tha.Vazhduam te flisnim pa nderprere dhe shoqen time sikur e lame anash . Si duket une me mire te shkoj-na tha duke e u qeshur dhe ne e ndjeme veten keq.
  Ky ishte momenti pare dhe qe atehere e kuptova qe dicka thelle ne zemer sikur me shpoi;ate nate isha i lumtur...
  Qe do te takoj diten tjeter krejt rastesisht edhe ate ne ora 6:30 te megjesit Daniel-prape nje ze nga prapa.U ktheva dhe mbeta pa ze. Ishte aq e bukur me nje fustan veror me lule te imeta. I fola disi i hutuar.
  Cfare ben ketu?
  Ja po pres autobusin.
  E ti?
  Edhe une autobusin.
  Do te udhetojme bashke pra-i thashe neper dhembe.
  Po,me kenaqesi-me tha.
  Fjalen kenaqesi nuk e analizova aq mire ne ato momente,sepse isha ne bote tjeter.
  Tani rri dhe pyes vehten,se pas gjithe atyre fjaleve te urta qe kam lexuar per dashurine,pas te gjitha filmave qe kam pare...cfare eshte kjo ndjenje e mrekullueshme.Mengjesi kur te vije dhe une hap syte,te shoh menjehere.Ti je e programuar ne koken time ne ate menyre qe me shfaqesh ne cdo moment. Nuk ka funksione "delete" (Fshije) sepse do ta kisha perdore shume here,kur nuk mund te te heq nga koka.
  Une pata degjuar nje fjale te urte qe thoshte:"Edhe pse ti je marrezisht i dashuruar dhe gjithcka per ty eshte ai njeri,bota nuk eshte ndalur duke u rrotulluar"-Po,mendoj edhe une,bota nuk eshte ndalur por bota ime nuk sillet me rreth diellit por rreth saj.
  Ne mbremje kur shtrihem te flej perpiqem qe te bind veten se gjumi eshte shume i rendesishem,por kam nje problem me zemren:ajo nuk eshte e te njejtit mendim.
  Qe aq shume te dua une e kam te qarte,por perse duhet te mos flej kete nuk e kuptoj.Ti je ne syte e mi magjike,sepse vevtvetja me duket magji kur ec neper kete parajse ndjenjash te bukura.Cfare do qe te bej ka kuptim dhe eshte e bukur vetem kur mendoj se te kam prane.Po te shihnin boten te gjithe me syte e te dashuruarve sigurisht se kurre nuk do te kishte lufte ne boten tone.Sepse ata qe dashurojne e duan boten te bukur,sepse ata nuk mund te shohin keq...
  Une mundohem qe te perkufizoj dashurine qe kam per ty,por me duket se kurre nuk do te mund ta bej nje te tille,sepse asnje fjale nuk eshte me e bukur nga ajo qe ndjej per ty.
  Po te me ofronin krejt boten,me beso do te refuzoja sepse nese ate bote nuk do te ishe ti per mua do te ishte nje hic.
  Une e falenderoj zotin qe eshte kujtuar per mua atehere kur mendoja se me kane harruar te gjithe,e falenderoj qe ka krijuar dashurine,e falenderoj qe te ka krijuar ty.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 5/2/2008, 18:57

  wow dukesh ne punon ne netcafe hahahahahhahaha
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga dano prej 6/2/2008, 05:31

  kinezo ca thu mer ti se ke iden ku ndodhem un tani mos fol kot mer kinez pa ashtu :D e kam thon iher tjeter qe un jam dano edhe mbrapa me vjen historia :x
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 11:29

  e paske qa me lot kete qe tregove pfffffffffffffffff perralla me mret i thojme ne andej nga anet tona nejse,,,klm

  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga dano prej 7/2/2008, 05:23

  moj shkodrane paske qon llapazone e modhe ti mi dreq sle ven pa fut unet kujdes icik ok se masanej i them kinezit apo sosht beqo ai :D
  avatar
  The.Angel.Killer
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 05/02/2008

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga The.Angel.Killer prej 7/2/2008, 09:50

  sa mir e make mend mer je i sigurt qe ske shtu na nji gjo ???jo per gjo po zakonisht un harroj me ca kam hor drek ti make men gjithato bravo paske memry card te mir :D:D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 7/2/2008, 15:15

  angel duhet te hash sa me shume hekur per te forcuar memorien dhe sa me shume fosfor :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/2/2008, 14:13

  dano,,,,,eh cte besh jam e vogel keshtu me xen cdo vend mu prandaj futem,,,sidomos ku ka dashuri papapapapap me thith ambjenti fill mu,,,, :D

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 18:04

  sa i ujshem ky ambjenti ku jeton kjomor zot
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 23:03

  mire qe e di notin thuj :pool:

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 19:52

  po pra po :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 11:21

  eshte fat i madh :D

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 23:02

  po une qe sdi not me ca behet :D:D:D
  do ma hedhni nje komordare muve
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 20:48

  ahhh vetem te te gjej... jo komerdare qe nuk te hedh... po ne cope tulle
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:13

  as tullen sdo ma hedhesh mo :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 15:57

  eh triniti e she sa shum te don moj

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 22:36

  stha kot ai i pari shkodrane, ai qe te do eshte ai qe te le te mbytesh :D:D:D
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga dano prej 2/3/2008, 07:03

  Pse dilni nga tema re mjani mer se lat nom:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 2/3/2008, 11:58

  kot dhe ti :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 3/3/2008, 10:07

  kush kot????????
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga MiLaN prej 3/3/2008, 14:26

  danoja pra se ti plot si zemer :D:D :8)

  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/3/2008, 11:49

  si ma ben qejfin ky mu

  Sponsored content

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:20