**Dashuria ne shikimin e pare..**

  Share
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga skifter prej 20/4/2009, 16:23

  un nuk besoj ne dashurin e par po shum i besoj morenes :8)
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Morena prej 9/5/2009, 16:54

  Simpati, pelqim, entuziasem me shikimin e pare po, por direkt dashuri s'me duket shume e mundshme kjo.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Vizitor prej 14/5/2009, 19:45

  dashuria me shumé shikime dhe po behet e' veshtir pa le me njé shikim.!
  por Morena eshte shumé e' bukur dhe ta prish mendjen me nje shikim ! ?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/6/2009, 06:15

  pse po e pe me shum se iher ca behet? :cig
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga skifter prej 4/6/2009, 10:32

  ne shikimin e par ka simpati po jo dhe dashuri
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/6/2009, 14:59

  shkodranja yll shkrou:pse po e pe me shum se iher ca behet? :cig

  ASGJE,e sheh dy,tri,kater...............dhe secilen here te duket me terheqese :x
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga skifter prej 7/6/2009, 08:02

  po simpati po neshikimin e par ajo dhashuri
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/6/2009, 11:33

  te kenaq syrin
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/6/2009, 16:28

  se mos te duket heren e pare me e mir se heret e tjera ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/7/2009, 13:55

  ne shikim te pare,shiqoni nganjehere shiqimi eshte i paperbajtur
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Morena prej 29/10/2009, 13:25

  Jo nuk besoj!Ndoshta mund te ndihet nje lloj simpatije po si mund te dashurosh dikend qe nuk e njeh me karakter por thjesht me sy?
  E si spjegohet ajo qe e sheh dhe mendon qe je dashuruar deri ne maksimum po kur e njofton me mire e verteton se nuk eshte ashtu sikur ke menduar, se karakteri ndryshon shume dhe jo vetem kjo...
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/10/2009, 12:47

  nuk e besoj dashurine me shikim te pare mendoj se ajo eshte thjesht terheqje fizike
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga >> TeLi << prej 30/10/2009, 13:17

  terheqje fizike apo simpati, te gjitha shpiejne ne dashuri!
  dmth ajo egziston
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga e pamposhtura prej 30/10/2009, 13:58

  Une jam e martuar me personin qe jam dashuruar ne shikime te pare, pra kjo thenje ekziston dhe duhet besuar.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 31/10/2009, 05:21

  boooooooooooo si besoj aspak kesaj dashurie
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga >> TeLi << prej 31/10/2009, 07:29

  boooooooooooooooooooooo, i besoj une hahahaahahhah
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/11/2009, 05:34

  hahahaha mir ben
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga stavri prej 1/11/2009, 17:15

  ai qe bje ne dashuri me shikim te pare ja ka fut vetes vallai:P
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 5/11/2009, 12:42

  ahahahahah po pra por vec dashuri smund ta quaj ate me shikim te pare sikur ska kuptim boooo se di
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Morena prej 24/12/2009, 14:55

  stavri shkruajti:ai qe bje ne dashuri me shikim te pare ja ka fut vetes vallai:P
  hahahahahaah sa kam qesh .Simpati mund te quhet ,ne asnje menyr dashuri !
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga stavri prej 7/2/2010, 20:33

  budallik

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Vizitor prej 7/2/2010, 21:25

  ata qe e thon kete ja fusin kot se nuk ka dashuri me shikim te par
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga sandra prej 18/2/2010, 14:30

  lo-ni-jam hum nuk te paska ndodhur ende
  .
  ..............po une besoj ne dashuri shikim te par....
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga triniti prej 19/2/2010, 01:09

  c'eshte dashuria per ty sandra???
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga sandra prej 19/2/2010, 16:01

  dashurija per mu esht
  ajo per te cilen jetoj d.th.gjethqka ka shum fjal mbi dashurin por nje po ta them
  esht JET......

  Sponsored content

  default Re: **Dashuria ne shikimin e pare..**

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:13