Zeri i zemres .

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Zeri i zemres .

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 20:06

  Zemra eshte e vogel.

  Peshon, thuhet diku afer 300 gram.

  Meqe eshte e vogel ajo nuk i pranon dy ndjenja pernjehere: edshe dashuri edhe urrejtje, edhe gezim edhe hidherim...

  Prandaj zemra pergjigjet i ka te sakta, te qarta! Nuk gjenden ne zemer (te perziera) edhe PO edhe JO edhe NDOSHTA.

  Zemra pergjigjet shkurt: po ose jo! Pike.

  Keni degjuar per dashurine ne shikim te pare? Eh ketu eshte celesi! Shikimi i pare ka marre pergjigje nga zemra: PO!

  Po te mendohej me gjate atehere mendja do fillonte te racionalizonte.

  Zemra nuk racionalizon. Ajo te thote ndershem PO ose JO!

  Eshte me mire te veprojme me ate se cfare na thote zemra me gjuhen apo zerin e saj apo mendja me arsyet e veta?!
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 18/6/2007, 21:54

  Aq sa shkronja treshe ka alfabeti
  Aq sa meshkuj te sinqerte ka planeti
  Aq sa ekziston frika nga lumturia e pambaruar
  Aq dua te jem me ty e dashuruar.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 22:33

  hic fare dmth, e di qe se keq ti motra :D:D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 25/8/2007, 11:08

  Nese arsyeton me mendje, atehere s'mund te quhet Dashuri.
  Por nese e perjashton Arsyen nga kjo ndjenje, atehere merr vetem emrin VARESI.

  Me mire hic fare Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 26/8/2007, 11:05

  sa keq qe jeni ju femrat hahahahahahhaa
  mendoheni me shume sec duhet dhe prape se prape gaboheni
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 29/8/2007, 19:44

  Hahahaahahaha sa gjykim maskilist ky i yti kinez :P
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga Bardh prej 30/8/2007, 03:26

  Zėri i zemrės rrjedhė nga dhėmbja qė e mund dhėmbjen.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 2/9/2007, 13:35

  maskilist e kisso ?
  po qe te kam zemer une ty, apo edhe ky mendim maskilist ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 3/9/2007, 10:45

  Jo ky nuk eshte mendim maskilist. Po ... fundja... une nuk thashe qe ti je maskilist me "rrenje te thella" Laughing . Edhe une te kam xhan kinezi. kisssssssssss:kus:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga enya prej 4/9/2007, 14:29

  lona shkruajti:Zemra eshte e vogel.

  Peshon, thuhet diku afer 300 gram.

  Meqe eshte e vogel ajo nuk i pranon dy ndjenja pernjehere: edshe dashuri edhe urrejtje, edhe gezim edhe hidherim...

  Prandaj zemra pergjigjet i ka te sakta, te qarta! Nuk gjenden ne zemer (te perziera) edhe PO edhe JO edhe NDOSHTA.

  Zemra pergjigjet shkurt: po ose jo! Pike.

  Keni degjuar per dashurine ne shikim te pare? Eh ketu eshte celesi! Shikimi i pare ka marre pergjigje nga zemra: PO!

  Po te mendohej me gjate atehere mendja do fillonte te racionalizonte.

  Zemra nuk racionalizon. Ajo te thote ndershem PO ose JO!

  Eshte me mire te veprojme me ate se cfare na thote zemra me gjuhen apo zerin e saj apo mendja me arsyet e veta?!


  Gishteza sa kategorike qe eshte dhe kjo zemra mi motra ... me ngjaka pak si shume se dhe une o Po o JO them, s'ka Ndoshta :D :D :D

  Jam shume dakort me ty Gishteza, mendja racionalion e analizon gje qe zemra se ben dot sepse llogjikon me ndjenja. Mendja ne mungese te ndjenjave eshte shume e qarte per te analizuar situaten ndaj s'duhet neglizhuar edhe ajo qe te thote mendja sepse ndonjehere ndjenjat te bejne te gabosh gje qe mendja normalisht nuk ta lejon ta besh.
  Megjithate zemra duhet te mbaje rolin kryesor ne zgjedhjen por pa harruar nje bashkpunim sado te vogel dhe me mendjen
  :D ... kot nuk thone "bashkimi ben fuqine"
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 13:35

  jo po deshe thuaj se ta mar shpirtin
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 13:38

  harrova...
  te puth shume shume se me ka marre shume malli Sad
  :puc: :puc: :puc: :puc:
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 8/9/2007, 16:40

  Edhe une te kisssssssssssssssss shume fare se me mungon
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 9/9/2007, 09:53

  sa ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 10/9/2007, 09:20

  Shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fareeeeeeeeeeeeeeee kinezi :8)
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga shaban cakolli prej 10/9/2007, 16:01

  pO ;zemra eshte e vogel,por me dashuri rritet sa per tei bere vend gezimit,hidherimi qofte larg saj.
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga akili prej 10/9/2007, 17:56

  zemra eshte si puna e ares po e thuve nuk ngjitet me
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 26/11/2007, 21:17

  po shum thon se zemra femres eshte sikur zemer e kristalt mund te coptohet let por ne femrat e kemi bo zemren ne kristal te trash 12-she keshtu qe ska shansa te coptohet let se esht e sigurt ahahahahahha  :rraf: :lov:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 18:19

  hahahhahahahahha maca... ju jeni me keq mi se dorezoheni menjehere ose me shpejt se ne... :)
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 28/11/2007, 08:39

  jooooo bre se nuk dorzohem e tregoj realitetin vetem ahahahaahahah
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 28/11/2007, 19:37

  Zemra e femres eshte si kristali. Kristali eshte i forte, por ekziston ama nje menyre per ta thyer shume lehte. Mjere kush e thyen, sepse nje femer me zemer te thyer, eshte nje armike e pavdekshme per meshkujt.
  Morali i fabules: :P
  Meshkuj, mos i shtoni armiqte tuaj !!! :P:P
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 28/11/2007, 20:47

  ashtu eshte kiss se nese ja then femres zemren e lendon veten ma shum se femra borgjin ta kthen ne ket bot as gje ste le per boten tjeter ahahashahaha
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 30/11/2007, 21:18

  wow brrrrrrrrrrr sa frike....

  o femra ju hengsha zemren moj qe te mos u thyhet hahahahaha
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 30/11/2007, 21:35

  po sna thyhet let mor kinez oooooooooo po si edht tek ju meshkujt zemra ??? theket let apo skeni fare zemer

  ???????????????????/
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/11/2007, 21:42

  KISS_TODAY;ISHE PAKėZ PA QEJF;BESOJ SE JE MIRė DHE ZEMėRFORTė;MOSPRANONITė JU THYHET ZEMRA!

  Sponsored content

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:25