Zeri i zemres .

  Share
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga Besa prej 30/11/2007, 23:02

  keshilla te mira jep shabani
  peerdendetje
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 1/12/2007, 10:41

  ashtu eshte besa po dyshym qe keshill e mir
  me fol po ju besa nga jeni >>?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/12/2007, 17:54

  pershendetje besa,flm,per shprehejen e mendimit tuaj,une edhe nuk i mendoj si keshilla ato qe shkruaj,por me frymezon puna e vlefshme e qdo anetari ne forum,dhe e qmoj atė punė,pa dashim edhe puna e juaj dhe ajo e maca,janė thesar qė meritojnė tė shkruhen pak fjalė mirėnjohėje edhe nga unė.Megjithatė kam nevojė personalisht pėr kėshilla,tė cilat i kishamirėpritur nga njerėz tė vyeshėm si jeni ju.

  rrespekt.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 10:41

  maca per sa kohe nuk na njihni dhe nuk na kuptoni ne jemi pa zemer... por ne momentin qe na njihni e kuptoni qe edhe ne kemi zemer dhe shume te madhe biles (edhe tre femra i nxe brenda zemres tone hahahahhahahahahahaha :D:D)
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 2/12/2007, 12:55

  ahahahahah nuk e di do perpiqem tete njoh me mir ahahahahah
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 13:58

  hahahahahhahaha gjithsesi ta kesh parasysh dhe te jesh e sigurt qe ne zemren time ka vend edhe per ty :D:D hahahahahaha e sheh sa te madhe e kam zemren hahahahahhaha puc puc
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 2/12/2007, 14:20

  po mor po shum zemren e madhe nce ende ???? ti pys disa shoqe ahahahahaha
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 15:24

  meri meri se i nxe hahahahahahahahhahaa ose edhe vetem ti prape mire eshte hahahahhaa
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 2/12/2007, 16:31

  ahahahha nejse un dot tju tregoj mor edhe ta tregoj pergjigjen ahahahah
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 16:36

  po edhe po nuk erdhen shoqet hajde ti ok mos ki turp :pool: hahahahahaha
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 2/12/2007, 19:23

  jo bre un te vi po nese nce ende te thras ahahahah
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 19:41

  hahahahahahahhahahahah nxe nxe akoma po prape mjafton dhe ti se je yll bote :)
  te puc
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 3/12/2007, 19:07

  o faleminderit shum yllo dot vi dot vi :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 3/12/2007, 19:17

  ja mire se te vish pra :) po te pres
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 4/12/2007, 09:58

  O bluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ku ke humb se em ka marre malli Sad Nje kisssssssssssssss per blu
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 4/12/2007, 19:52

  nj big kiss per ty
  kiss_today :baci: :puc: je e pa aritshme
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 5/12/2007, 18:26

  Faleminderit maca. Nje kiss edhe per ty kukull :puc:
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga maca prej 5/12/2007, 22:01

  :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 7/12/2007, 18:14

  hmmmmm do doja te te mungoja aq sa te mungon bluu Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 8/12/2007, 16:01

  Me mungon kinezi, me mungon :)(K)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 8/12/2007, 20:39

  nuk e besoj Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga kiss_today prej 11/12/2007, 11:45

  mire pra, ti e di
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga triniti prej 11/12/2007, 13:32

  du ta di edhe une...
  ca ka ndodh???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 11/12/2007, 19:03

  asgje trinto... mund te me peyesje ne tel kur me more me vone pas mesimit hahahahhahahahahhahahahahaha jam mesu shyqyr zotit se te ishte noj1 i ri do i kishte rene kokes me grushta :pool:

  altin lura
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Data e rregjistrimit : 16/11/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga altin lura prej 14/12/2007, 10:09

  lexoni dhe shkruani ju lutem pershtypjet tuaja

  Sa duar duhet te kem?

  Krahet me te preke
  e duart me t'ledhatu

  Floket me t'marre
  e ftyren me te perkdhele

  Belin me t'rrok
  e gjoksin me t'shtrengu

  atje, poshte kembeve
  me t'i kalu...

  Sa duar duhet te kem valle?
  Te gjithen me t'pushtu.

  Sponsored content

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:02