Zeri i zemres .

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 14/12/2007, 19:40

  nje vetem altino :D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga triniti prej 15/12/2007, 00:25

  hahhahhaha kinezi puc puc puc :D:D:D
  isha shume e lodhur dhe shkova ja futa gjumit :D:D:D

  P.S: e kishte fjalen per duart altini jo kembet :P:P:P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga MiLaN prej 16/12/2007, 20:22

  hahahahhahahahaha shume busy ti mi normale....
  nqse e kishte per kembet e mesit atehere hahahahahaha
  puc lali
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga Morena prej 14/3/2010, 10:53

  MiLaN shkruajti:hahahahhahahahaha shume busy ti mi normale....
  nqse e kishte per kembet e mesit atehere hahahahahaha
  puc lali
  hahahahahah i poshter kith
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/4/2010, 18:33

  e ndjeva

  Sponsored content

  default Re: Zeri i zemres .

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:18