Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 20:08

  Une per veten time kur degjoj kegen PARAJSA >... emocionohem shum ....

  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga roby prej 12/6/2007, 20:59

  piccolo grande amore...me ben te mendoj shum...

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 18:13

  hmmm po une qe nuk kam nje kenge si i behet???
  gjithsesi me pelqen shume teksti i Women nga Def Leppard :D:D:D

  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga roby prej 18/6/2007, 18:56

  lona po kete kenge e kane fiksim me duket te gjitha gocat!!!!!!!!!

  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 27
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga maca prej 6/12/2007, 12:13

  my happy ending -nga avril lavigne edht teperrrrrr e bukur kjo keng me teper me emocionon dhe me ben te mendoj per te kaluaren Sad Sad Sad Sad Sad Sad

  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga akili prej 6/12/2007, 16:19

  kurse une kame kengen e elita 5 e urej shiun kure bie se fjalet qe thote kenga me kane ndodhure ne jet

  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 27
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga maca prej 8/12/2007, 23:38

  akil edhe une dua teper teper ket keng te pershendes me ket keng

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga MiLaN prej 12/12/2007, 19:59

  if i close my eyes forever - ozzy osbourne & lita ford
  Meatloaf - I will do anything for love

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/12/2007, 20:44

  bleding love nga leona lewis kenga ime e preferuar


  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga Merimanga prej 12/12/2007, 21:14

  http://it.youtube.com/watch?v=XEUWFvT16f8

  http://it.youtube.com/watch?v=oEDn5hHwKVw

  STUPCAT
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 8
  Data e rregjistrimit : 26/11/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga STUPCAT prej 13/12/2007, 17:38

  kenga e tait qe e knon feriz e ali krasniqi

  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga Besa prej 13/12/2007, 18:11

  jane disa nga kenget e Ilir Shaqirit dhe Sabri Fejzullahut q me lidhin me jeten time, ato i ndegjoj me endje...!

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga Musafir prej 14/12/2007, 07:22

  kenga e medes e cila esht me shkoi dora ne tel :hart:


  Sponsored content

  default Re: Cila kenge ju jep me teper emocione ne lidhjen tuaj???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 1/3/2017, 17:42