LeTeR DaShUrIe

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 17:53

  kur do me kuptojne ndonjehere ata qe un dua te me kuptojne Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 11:30

  Te ka kuptuar shkodrania po he, mos u bej merak. Apo jo me shkodrane yll ??? Thuaja moj dhe nje here se e le djalin nemerak :D. Shkodraneeeeeeeeeeeeee kiss yllo :)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:09

  kiss ku flet me mua fol me mua dhe mos perziej njeri tjeter...
  dhe kur flet me te tjere mos me perziej mua... mund ta besh kaq gje ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 12:22

  Mund te bej me shume: mos te te permend fare ne pjesemarrjen time ne forum. Besoj se kjo do te te kenaqe me shume .

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 13/4/2008, 12:32

  pse dilni nga tema ?muve nuk me shkrujti njeri leter dashurie nuk ka stirolaps :x
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:55

  kiss_today shkruajti:Mund te bej me shume: mos te te permend fare ne pjesemarrjen time ne forum. Besoj se kjo do te te kenaqe me shume .

  mua me kenaqe ajo te kerkova une lal... ti nqse do te besh kte je e lire... ke bere dhe me shume se kaq deri tani SadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:57

  morena shkruajti:pse dilni nga tema ?muve nuk me shkrujti njeri leter dashurie nuk ka stirolaps :x

  mbase nuk ta kane adresen lali... mendohu njehere

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 13/4/2008, 19:38

  kinezi shkruajti:
  morena shkruajti:pse dilni nga tema ?muve nuk me shkrujti njeri leter dashurie nuk ka stirolaps :x

  mbase nuk ta kane adresen lali... mendohu njehere
  :silent:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 19:46

  he u mendove
  ?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 06:38

  ncuq akoma po :silent:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga MiLaN prej 14/4/2008, 16:55

  e mire kur te mbarosh me thuaj :)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 15/4/2008, 20:28

  kisso puc xemla ka kohe qe sta kam pare ne forum puc :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 18:40

  Faleminderit shkodrania yll. Te pershendes edhe ty shume. Do jem me e pranishme tani ne forum. :)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 10:09

  me behet qejfi :) kisso
  puc pak kinezi
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga MiLaN prej 17/4/2008, 18:10

  e du vec une :)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 18/4/2008, 15:32

  kush co letra sot ???:silent:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga MiLaN prej 18/4/2008, 18:56

  ehe po morena... kur i vje e hidhni poshte... pastaj e kerkoni... ncnc nuk ka kshu...
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/4/2008, 11:52

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:35

  sa pa lidhje :silent:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 17:37

  eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  sbonka kjo

  iku koha e ushtris se ateher conin letra te dashures kur rrinin dy vjet ushtar

  sot ka fap nje cerre dhe i bo roman jo leter
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:47

  hahahahahaha
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 17:48

  :8)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:51

  Per ke ish ky perqafim mo stavri, se ka mbet pezull, jepi adrese :P:P hahahaaha

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 20/4/2008, 21:07

  ma boni mu i leter re ta kem ne xhep ta nxjerr nga xhepi sa her qe te shikoj ndonje femer te bukur tja lexoj :D:D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/4/2008, 22:08

  ma jep adresen me?qe ta nisi nje un ty
  se kto vargjet e dashuris i thaj une :D

  Sponsored content

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 26/4/2018, 17:24