LeTeR DaShUrIe

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 09:38

  hahahaa stavri he se ka lezet dhe letrat kur ke kujt ti shkrush normal
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 21/4/2008, 10:19

  angelo, pse mo e ke humb ate romancen e dashurise qe te kam dhene una ?Sad

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 21/4/2008, 23:17

  ~blerta~ shkruajti:ma jep adresen me?qe ta nisi nje un ty
  se kto vargjet e dashuris i thaj une :D

  dera pare sa hyn ne tirane eshte shpia ime :D:D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 21/4/2008, 23:18

  kiss_today shkruajti:angelo, pse mo e ke humb ate romancen e dashurise qe te kam dhene una ?Sad

  si e humbkam ate une moj ate e mbaj fort ne gji :)(K)
  po i ka dale boja se eshte bere me djers e slexohet me :p:p :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 09:15

  kshu lloj lerash nuk kom mor une Sad

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 22/4/2008, 09:57

  morena ta boj une nji ty po ke per te lon koken pas meje pastaj e kush te ma dhe ty me buke Mad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 22/4/2008, 10:20

  hahahahaha Morena, nje keshille nga une ylli, memire mos e prano letren e angelo_neros, se e provova une dhe tani s'i ndahem dot, me eshte bere si droge :D:D:D:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 18:32

  kiss_today shkruajti:hahahahaha Morena, nje keshille nga une ylli, memire mos e prano letren e angelo_neros, se e provova une dhe tani s'i ndahem dot, me eshte bere si droge :D:D:D:
  :afro: du du te bohem e drogume :ne qef:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 18:35

  **angelo-nero** shkruajti:morena ta boj une nji ty po ke per te lon koken pas meje pastaj e kush te ma dhe ty me buke Mad
  leni llafet ti e mer adresek ketu ..www morena ke shpia vet .gr mos ja co komshies me fike deren ....:D :D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 22/4/2008, 19:18

  kiss_today shkruajti:hahahahaha Morena, nje keshille nga une ylli, memire mos e prano letren e angelo_neros, se e provova une dhe tani s'i ndahem dot, me eshte bere si droge :D:D:D:


  po si sme le te gjuaj njer moj aman SadSad
  :8)

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 22/4/2008, 19:20

  morena para se te flesh pa gjer akoma qente shiko posht jastikut dhe aty si me magji do te shfaqet nje leter plot dashuri :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 19:27

  **angelo-nero** shkruajti:morena para se te flesh pa gjer akoma qente shiko posht jastikut dhe aty si me magji do te shfaqet nje leter plot dashuri :D
  :zyze: mile ika une :sleep:
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 10:04

  Une te te le te gjuash tyyyyyyyyyyyyy... une ta marr shpirtin more :rraf:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 23/4/2008, 10:05

  kiss_today shkruajti:Une te te le te gjuash tyyyyyyyyyyyyy... une ta marr shpirtin more :rraf:
  hahahahahahahahaha :lule: na mi na se myte
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 11:28

  te erdhi keq ty Morena per te eeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted: he he he he :silent:

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 23/4/2008, 11:33

  morena te thash qe mos u krruani me kte moj se po i kaperceu na rrahu te gjithve ktu ne chat nga me i madhi te me i vogli :D:D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 11:36

  hahahahahaha pse o maskara me nxjerr mua si "supergirl" Shocked . Une jam e embel, e mire, e vogel, e dashur ( aman o Zot sa e mire qenkam Embarassed )

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 23/4/2008, 12:54

  kiss_today shkruajti:te erdhi keq ty Morena per te eeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted: he he he he :silent:
  jo mi pak fare :x rrife mi vdise nuk me duhet mua Sad Sad hahahahahahah

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 23/4/2008, 12:56

  **angelo-nero** shkruajti:morena te thash qe mos u krruani me kte moj se po i kaperceu na rrahu te gjithve ktu ne chat nga me i madhi te me i vogli :D:D:D
  une skom frik di kaaaarate ika
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 13:13

  Po pse qan ti Morena kut thua qe ta rrah e ta vdes ???? Laughing

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 23/4/2008, 14:58

  kiss_today shkruajti:Po pse qan ti Morena kut thua qe ta rrah e ta vdes ???? Laughing
  nuk po qaj ,me lotojn vet syckat :8)


  Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė 24/4/2008, 17:33, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/4/2008, 21:06

  :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 24/4/2008, 15:20

  ashtu eeeeeeeee hahahahahha. O shkodrane, kjo ehste tema e peste me duket qe replika jote eshte vec :D .
  C'ka ndodh me kukull ????

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 24/4/2008, 21:35

  po ke te rrifni ju mi pse mi kot boj paklester une une ja rraf te trejave bashk po te dua mi :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 25/4/2008, 09:11

  Hajd e bejme nje prove :zontaid!: . Si thoni goca ????

  Sponsored content

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:01