LeTeR DaShUrIe

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/4/2008, 13:22

  pooooooooooo gati jam una
  kisso spo di ca te them me se askush nuk po flet me vec ne dyja e me duket se po flasim me veten

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 25/4/2008, 20:59

  kiss ta bojm prov eeee po ve ne dyshim fjalen time ti eee
  shkodrane gati jeti eeee uee ueee ueee ca boet re ej me te von per fun femrat ajdeni ajdeni bojeni prov iher po do e bejm kshu do hym ne nje dhom ju dhe une do e mbyllim deren em celes do e hedhim celsin nga dritarja edhe pas 24 oresh te vin ta hapin te shofim si do vej kjo pune se ikni me vrap ju sa ta nzjerr une krahun dmth qe te shikoni muskujt :x :x
  na tju puth njer se jeni te mira te gjitha po jo sa kiss-i ama :x :puc:

  ps: mos u merzini ju moj se duhet tja bejm cik qefin ksaj sidomos kte jav me degjoni mua eshte me mire ta merrni me te mira :x
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 26/4/2008, 06:41

  hahahahhaahahahahahahaha te befsha "gropken" angelo :D hahahahahahah "... sidomos kete jave eeeee..." :P:P hahahahahaha

  Shkodrane, mos e vri emndjen se do mblidhen prape te gjithe, si bleta te mjalti :D. Puc shkodrane
  PS: jam e sigurt shkodrane qe po "ti futemi" angelos, dalim te fituara te dyja:D:D:D:D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 27/4/2008, 00:17

  kiss ske piken e shoncit as per ate qe ke thene ne fillim as per ket qe ke thene ne fund :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 11:11

  leter dashurieeeeeeeeeeeee???

  booooooooooo mu sme ka ardh ndonje e till sepse sdi te lexoi vallai prandaj sme kan dergu

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 27/4/2008, 12:24

  analfabet ngele gjith jeten re po pse une do ti lexoj per her ty ore
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 29/4/2008, 14:04

  Angelo na trego ndonje nga ato letrat e dashurise qe i ke lexu Stavrit :D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/4/2008, 09:15

  ahhahhahhahah kissso
  angelo pse mar kaq i forte te duket vetja ty avash pak avash se ke marre me te nehtat e forumit mua dhe kissin te del djersa 7 pale per te na bere qejfin neve
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 13:53

  eheeeeeeeeeeeeeeee shkodrane. Jo po s'e ka provu ende ai prandaj ben si i forte :D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 13:53

  eheeeeeeeeeeeeeeee shkodrane. Jo po s'e ka provu ende ai prandaj ben si i forte :D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 13:54

  uuupsssssssssssssss e dergova dyhere ( nga qejfi me duket Laughing )
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/5/2008, 09:45

  u eksitove shum kisso pa fillu mire me angelon merre me mend me vone :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 1/5/2008, 16:02

  Hahahahahah eeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Po si perfundim, kur e lame per kete perballjen tone me angelon ne ??? :D:P

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Vizitor prej 1/5/2008, 17:21

  S'kom mor keshu letrash une Sad
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga bellissima prej 1/5/2008, 18:31

  as une as une Shocked ej po kush dergo me lerta dashurie edhe kur esht me te len ta dergon me sms :twisted: ose email lidhja mori fund :bye:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga stavri prej 1/5/2008, 19:48

  une per vete kam marr shume letra

  por a kan qene leter dashurie a kan qene leter higjenike sdi gje

  por di qe kan qene te buta :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga kiss_today prej 2/5/2008, 15:51

  Hahahahahahaahah Stavri me siguri kane dhe shume aromatike ato letrat :x
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 08:20

  kisso kur te duash moj po perballemi me angelon lere ti vendin dhe oren e takimit

  Sponsored content

  default Re: LeTeR DaShUrIe

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:48