Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 20:25

  Ku ishit para se te futeshit ne forum????
  dmth cfare po benit para se me hy ketu.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 13/6/2007, 15:29

  ne shkolle :D:D:D, po pija nje cigare ke stolat se mbaroi mesimi
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga enya prej 25/6/2007, 21:44

  ne shtepi po beja gati bagazhet :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 25/6/2007, 22:08

  po do vesh mi??? dhe pa mua mbi te gjitha SadSadSad

  une per vete nga liqeni me dy shoqe :D:D:D
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga enya prej 26/6/2007, 14:52

  ti shkon ne liqen e une ne memedhe ... pastaj do jete e kunderta :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 21:26

  :D:D:D me pelqen me pelqen :D:D:D

  une per veten e ime isha ne guzhine po beja gati me nje shok listen e alkoolit qe duhet te marr per te enjten :D:D:D
  dmth pak a shume na dolen nja 300 euro SadSadSad
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:04

  ne shpi tuj shiku tv,,,


  ps,,triniti me fto dhe mu per te enjeten,,ne daq em te pru 100 euro Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 22:10

  hahahahha t 3nt hajde mi zemer hajde
  po eshte me mire te sjellesh per te pire :D:D:D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:11

  Laughing triniti se di ti se kam ponu deri sot dmth se e lash sot,,ne fabrik te piejve Laughing Laughing i ek gratis motra Laughing he do em ftosh
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 22:12

  po ti je e para ne liste mi budadhaqe :D:D:D

  :puthje:
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:14

  triniti shkruajti:po ti je e para ne liste mi budadhaqe :D:D:D

  :puthje:


  shpiftsir:lol: flm per ftesen,,por nuk mund te vij,,se nuk pranojn minoren ku perdoret alkoholi dhe gjonat tjera:lol: Laughing Laughing ene zembra je ti ne avatar:lol: Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 29/6/2007, 16:44

  po flija gjume :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga lo prej 29/6/2007, 16:46

  ne pune te shtetit
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 29/6/2007, 22:50

  ne pplazh
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 2/7/2007, 14:04

  ne gjume :D:D:D
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Don_Corleone prej 2/7/2007, 20:47

  triniti sa flike mi lal. fli fli se do rritesh.
  une ne pune
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga lo prej 2/7/2007, 20:51

  JAZEK U QOFTE ATYRE QE ISHIN NE PLAZH
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/7/2007, 23:32

  jazek ishalla :P:P
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 2/7/2007, 23:42

  hajt ishalla pra :D:D:D

  dono po do rritem dhe une ndonjer mo :D:D:D ( jo per gje po kisha nja nje jave qe nuk e shihja krevatin me sy SadSadSad )

  sa per temen isha ke nje shok per darke
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/7/2007, 23:45

  une xhiro
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 5/7/2007, 14:42

  pARA SE TE FUTESHA NE FORUMIN TUAJ;ISHA NE FORUMET TJERA;SI Diskutime.com,Tetova.de,Topboard,etj....
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga lo prej 5/7/2007, 14:43

  te portali
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 16:23

  ne guzhine :D:D:D

  **DARK*A
  Vizitor

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga **DARK*A prej 10/7/2007, 17:14

  une isha duke emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  :8)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 18:16

  te paskam zili dark angel SadSadSad

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 17:58