Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga stavri prej 29/8/2009, 13:06

  verdall duke ngacmu ndonje femer me minifund
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga skifter prej 31/8/2009, 19:21

  isha tu mendu per forum dhe per njonen
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/9/2009, 14:51

  ne WC!
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Morena prej 2/9/2009, 06:07

  Tek nje forum tjeter!
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 2/9/2009, 18:38

  Isha duke u llafosur me te dashuren time, me beri nje ēikez nervoz dhe thash te hy ne forum pakes por paskit ikur te gjithe Sad
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/9/2009, 08:01

  i shkrejti ti ishalla ste ka re shpull ;D
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 3/9/2009, 11:22

  s' e ke keq Blerta, k'to tė sodit e bėjnė edhe me shpulla por ka edhe ma keq prandaj duhet me heshtė, me u ba kishe s'e ndegjova, s'e pash dhe jeta vazhdon mė tutje me "harmoni" hhahahahaha 🇳🇴
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Klea prej 3/9/2009, 14:12

  tek forumi nakit ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 3/9/2009, 19:08

  ne nje forum tjeter
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Morena prej 4/9/2009, 10:56

  Ne shpi
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/9/2009, 14:30

  ne pune
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 06:34

  te shtrati ;D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga stavri prej 5/9/2009, 14:14

  anej, kenej, gjithanej
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/9/2009, 14:39

  duke hargju lek
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 5/9/2009, 15:06

  ne balkon
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Klea prej 5/9/2009, 15:18

  andej kendej edhe un ;D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/9/2009, 18:35

  ne pune,pastaj ketu :cig
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Erėza prej 8/9/2009, 08:12

  ne gjummm
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Klea prej 8/9/2009, 15:30

  tek nje forum tjeter
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/9/2009, 17:33

  te dhoma tjeter
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/9/2009, 06:39

  Nė punė(ndrrimi i natės)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga stavri prej 9/9/2009, 14:20

  tu fjet gjume

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Vizitor prej 12/9/2009, 20:01

  xhirooooo
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Frankfurt prej 13/9/2009, 07:01

  Ne gjume! Sapo u zgjova.

  Miremengjesi te gjithve!

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/9/2009, 07:03

  gjes dhe ti lakuriq

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 08:58