Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 13/7/2007, 13:10

  hahahahhahaha sa keq me vjen per njeren:P:P
  emmmmmmmmmmmmmmmmmmmm-osemi bashke mi trinto qe te mos te te vije per zili kur e bejne te tjeret hahahaha
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 15/7/2007, 06:41

  ne net,,fjeta dy ore gjum dhe prap ne net Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 07:59

  ne gjume SadSadSad por fatkeqsisht per shume pak SadSadSad

  kinezi e provojme mo, ne fund te fundit ca na mungo??? :puc:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 17/7/2007, 16:31

  :puc: :puc: :puc:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:33

  ktheva dhomen nga ana tjeter se spo gjeja cigaret SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 25/7/2007, 12:48

  hahahhahahahahahhahahahhaha une verdalle akoma... po ksaj radhe verdallosjet me kan shku me mire sepse takova njonen dje
  trinto kiss
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:46

  :ne qef: jo thuaj po deshe :D:D:D :te puc:

  une per veten e ime isha duke studiuar topografi SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:17

  hahahahhahahhaha mire qe nuk e ngaterron ate shkronjen "O" te dyten se e imagjinon dot ca na del pastaj :P
  une sa u ngrita nga gjumi per vete
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 22:53

  une ne pune per veten e ime SadSadSad
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga enya prej 30/7/2007, 22:56

  po nuk thua shyqyr qe je per veten e joite se imagjinon si do ishe per veten e tjereve ... hajt mos u merzit edhe pak do vijne pushimet e tua :puc:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga enya prej 30/7/2007, 22:57

  ku isha une ku isha une :silent: prit te kujtohem pak se me ka lene memoria fare .... ah e gjeta para TV :lajme:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 22:57

  hahhaha e bukur kjo , vallai se ke keq ti :D:D:D :puthje:
  po vetem pushime qe nuk shoh ne horizont une SadSadSad

  si shkuan pushimet e tua :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 4/8/2007, 19:28

  keq e me keq
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga lo prej 5/8/2007, 13:57

  kinezi pse keq ore?

  tani u ngrita
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga akili prej 5/8/2007, 17:29

  ne banje pase nje vuajtje te madhe
  ah mos ju zente halli more njerez
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:13

  ah fjala jote ne vesh te perendise akili :D:D:D

  une per veten e ime po shihja tv :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 11:59

  lo keq fare lali se ashtu eshte nje muhabet Sad
  ku isha ne shpi isha tu provvu i nr tel. :P
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga lo prej 9/8/2007, 02:21

  isha te duqani.
  kinezi sorry per ate muhabetin:puc:
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 9/8/2007, 11:36

  Isha duke pire kafen e mengjesit me mikun tim. Pale sa mire do kishte qene te ishte edhe ndonje nga ju ne kafe me mua sot, se me kish kap nje deshire per tu marre me thashetheme me te gjithe qe kalonin ne rrugen para lokalit hihihihihihi :tall:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 10/8/2007, 12:55

  lo nuk ka gje moj jo se do me kaloje gjithsesi te puc ele une..
  kiss lum si ti Sad
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga lo prej 13/8/2007, 05:01

  hoqa lyren
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 18/8/2007, 16:08

  hahahhahahahahhhaa lo :P
  puc

  une me mikelanxhelon xhiro
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 10:24

  Ne kafe me nje mik. Sa mire do kisha bere te mbetesha ende ne kafe e te mos kisha ardhe ketu Sad .
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/9/2007, 14:31

  sa keq me vjen yll bote...
  une ne msn me ate qe kam me shume xhan se te gjitha :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 11/9/2007, 09:20

  Isha duke u zene me dike. Por jam :pafajshem:

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 17:59