Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Share
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Ku..

  Mesazh nga Tironsi prej 16/10/2007, 16:43

  :hart: Ku isha une para se te futem ne forum ?!
  Ah ... ku isha une , ku isha .... ?!
  Nuk ua tregoj , jo !
  Nuk ua tregoj.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 26/10/2007, 19:39

  tu vra menjen ku jeton zoti...
  te shkoj tja..............
  nejse...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 29/10/2007, 14:47

  Isha ne shtepi, ne shtrat, e semure. Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 29/10/2007, 19:38

  ne pune Sad
  te shkuara kisso
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 2/11/2007, 15:37

  Flm kinezi
  Sot isha duke bere nje mini-xhiro rrugeve te Tr para se te vija ketu :P
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga enya prej 2/11/2007, 19:12

  Isha ne dyqan, bera pazaret e javes.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/11/2007, 21:17

  rrugeve tu vra menjen...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 3/11/2007, 15:50

  Isha ne kafe me nje shoqen time dhe kam pire gati nje pakete me cigare. Dreq o pune ! Duhet lene duhani Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 3/11/2007, 20:41

  jashte forumit kuptohet
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 3/11/2007, 20:41

  se harrova ju genjeva...

  po shihja kete >>> https://www.youtube.com/watch?v=MmFp7ews9CM
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 5/11/2007, 16:47

  Si zakonisht: ne kafen time te papapunes :P me nje mik :)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 6/11/2007, 20:40

  ca pytje kot kjo...
  po para se te hyjme jashte kemi qene...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 7/11/2007, 17:09

  Isha ne shtepi duke shkundur e duke lare e duke shplare uffffa sa jam lodh :P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga MiLaN prej 13/11/2007, 21:04

  jashte prape
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 14/11/2007, 11:35

  Isha ne shtepi dhe bera gabim qe erdha sepse s'ndihem edhe aq mire Sad
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 14/11/2007, 12:32

  kiss_today shkruajti:Isha ne shtepi dhe bera gabim qe erdha sepse s'ndihem edhe aq mire Sad
  Ca ke mi rrushe pse nuk ndihesh mire????


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga riki30 prej 14/11/2007, 16:14

  Isha ne pune tani po lexoj postimet dhe paskam mjaft per te lexuar, ju pershendes te gjitheve
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 15/11/2007, 10:42

  Kam qene semure Gishtez Sad
  Para se te vija ketu ish ne kafe me nje mik :)
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga enya prej 15/11/2007, 20:36

  Isha tek infermierja e me beli ni gjilpere Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga triniti prej 16/11/2007, 09:52

  enya pse mi motra me gjilpera ti???
  :puc: shume :D:D:D

  une per veten e ime isha ekzaktesisht ketu ku jam tani, dmth ne shkolle SadSadSad
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga PaPi_x prej 16/11/2007, 13:35

  Sad edhe un ne shkoll isha . . .
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga kiss_today prej 17/11/2007, 10:02

  Isha ... nisur nga shtepia per te pire nje kafe para se te vija ketu, por personi me te cilin do pija kafe, ma "drodhi filmin" :P dhe s'me erdhi. Ndaj erdha menjehere ne forum , mes jush :D Yyyyyyyyyyyyyyyyy sa sqarim i gjate :P ahhaahhaaha puc
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga enya prej 17/11/2007, 19:59

  triniti shkruajti:enya pse mi motra me gjilpera ti???
  :puc: shume :D:D:D

  une per veten e ime isha ekzaktesisht ketu ku jam tani, dmth ne shkolle SadSadSad

  Triniti lere lere se jam bere si kullese makaronash Laughing mos u be merak motra se nuk eshte gje :puc:

  Ku isha? Ne dyqan per detyrat e javes. Cfare programi eksitues eee Laughing
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/11/2007, 20:49

  he sot dite pushimi,isha vizitor i forumeve,nga forumi ne forum,ju lumte te gjitheve,kam lexuar shume postime te mira.

  pERSHENDETJE PA DALLIME:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 17/11/2007, 20:52

  PO ASHTU KISS-TODEY,lutemi per shendetin tuaj,qe neser te jesh sheruar e tera.Por ti mos umerakos,ky mund te jete ndonje grip qe shpejt kalon.

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit para se tė futeshit nė forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:49