ca behet andej nga shqiperia...

  Share
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ca behet andej nga shqiperia...

  Mesazh nga Morena prej 4/3/2009, 18:58

  Na ka mar malli per zotin Sad
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: ca behet andej nga shqiperia...

  Mesazh nga Frankfurt prej 5/3/2009, 08:51

  Mbreme u shkarkua nga detyra nje Minister Imoral!
  Mesa lexova tek shtypi shqiptar.
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ca behet andej nga shqiperia...

  Mesazh nga Morena prej 5/3/2009, 10:44

  E lexova dhe une .

  Sponsored content

  default Re: ca behet andej nga shqiperia...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:26