besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Share

  3XL
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 14
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga 3XL prej 17/6/2007, 17:11

  jepni mendimin tuaj...

  lonly_boy
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Mosha : 30
  Vendi : student
  Data e rregjistrimit : 16/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga lonly_boy prej 6/7/2007, 16:30

  pse jo ne qofte se egziston sinqeriteti nga dy palet

  une personalisht e kam pesu
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 6/7/2007, 20:31

  as qe behet fjale.... po vihet ne dyshim ekzistenca e dashurise ne realitet jo me kjo e chatit qe nuk eshte as sa 10% e asaj reales

  syperlotura
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 16
  Data e rregjistrimit : 24/10/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga syperlotura prej 23/11/2007, 10:27

  si dihet, ca sndodh. vellai im u martua me dike qe njohu me ane te telefonit, tip chati ne nje fare menyre
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 23/11/2007, 19:23

  varet moj syperlotura varet... te prezantohesh ne chat dhe ta njohesh pastaj eshte tjeter gje... po te dashurohesh pa e takuar asnjehere nuk ma mer mendja
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga dano prej 3/2/2008, 07:10

  Une per veten time mendoj qe kush dashurohet ne chat eshte kalamo dmth se ka provu ndonjeher dasdhurine ne realitet edhe dashurohet ne chat thoni ca te doni un per vete me ket mendim jam ok ?qeshni icik tani :D

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga riki30 prej 4/2/2008, 06:08

  Pajtohem me Kinezin , nese njihesh permes chatit del takohesh dhe mund te dashurohesh por pa e pare te dashurohesh spo ma merr mendja .
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 4/2/2008, 19:22

  he he dano
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 12:04

  un them se njeriu mund te dashurohet kudo ,,,mjafton te dashuroje njeriun e duhur,,,paksa ne chat dashuria eshte kot se i bie te dashurohesh me shkronja,,,ose me mendjen e nje njeriu ne nje moment te caktuar,,,,nuk i parabesoj shum ,,,,,,vetem fmite dashurohen ne chat(ishalla ska ndaj kalama ketu se me mori lumi) :x

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 8/2/2008, 21:12

  une qe te dashurova ty jam femi e Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 23:17

  qyqjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se dija qe me paske dashuruar ti mua????? po tani me do???

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 20:21

  hmmmmmmmmmm pas asaj qe me bone ate dite Sad nuk e di Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 11:05

  qyqjaaaa ca te bera mar?shpjegohu se keqkuptojne dynjaja

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 23:13

  aaaaa shkodrane sdi gje une, ca mi ke be kinezit ti eeee ????
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 20:58

  ca ka per kerkuptime ktu moj shkodrane une ne kine e ti ne p... te arushes Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:10

  me telegram kinezi, te ka dergu ndonje leter erotike psh, ku dime gje ne :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 16:14

  jo triniti vec leter porno e ne fund nje shenim
  p.s ec shpejt se me ka kap keq sonte :D

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 22:34

  hahahahah e disha e disha :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 17:13

  thashetheme Sad
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga enya prej 20/2/2008, 11:21

  ncuk ncuk ncuk s'besoj fare .... por besoj se per beqaret eshte nje etape interesante per te filluar njohjen me nje person qe i pelqen muhabeti, dmth etapa e pare para takimit e njohjes me te kompletuar te tjeterit.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 20/2/2008, 18:24

  ehe edhe pastaj zhgenjehesh komplet edhe thua: ca leshin kam gjith kte kohe
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 3/3/2008, 10:13

  hahahah kinezi jo aq troc jo
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 3/3/2008, 14:30

  si anash e anash e ?

  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 3/3/2008, 16:25

  un nuk besoj fare veten e jote apo jo kinezo :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 3/3/2008, 16:28

  ik re zezak :D:D


  Sponsored content

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:21