besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 26/1/2009, 21:11

  dashuri thattttttttttt boooooooooooooo ktu duhet me thy ne mes ene ata qe thon te kam shok apo vella jo me ata qe thon kam ra ne dashuri me ty.

  sepse pas ca kohesh filloin dhe flasin pas krahve si ata spiunat e enever hoxhes dhe te mbushin vec me genjeshtra sepse dikush tjeter u duket me i mire se ti.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 27/1/2009, 13:53

  ketu eshte dicka tjeter stavri eshte hipokrizia qe shfaqet ne chat ose virtualitet por po flasim per dashurine virtuale qe per mendimin tim ka nje fare hipokrizie ne mes por mbetet chat
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 27/1/2009, 15:09

  po po

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 27/1/2009, 19:06

  shkodranja_yll shkruajti:morena ndoshta eshte mashtrim por te terhek me shum :ino: si gjithomne gjerat e keqija kapen me shpejt nga cdo kush por i bashkohem mendimit te milan(sa e realizueshme eshte ajo?)pra si ide ekziston por si zbatim them se pak mund te zbatohet sepse nuk ka qendrueshmeri te forte
  Sigurishte te tereheq por rezultati eshte po i njeti.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 27/1/2009, 21:33

  booooooooooooooooooooooooooo zdi cte them aktualisht besohet apo zbesohet

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 27/1/2009, 21:58

  se besoj
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 28/1/2009, 18:10

  varet me cfare hene jam
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 29/1/2009, 07:42

  e besoj po me pelqej :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 29/1/2009, 16:37

  ne dyshim jam tashme se them dot sakt
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/1/2009, 11:53

  edhe po edhe jo me raste:P
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shaban cakolli prej 30/1/2009, 13:36

  NUK BESOJ
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 30/1/2009, 14:49

  50-50%
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 31/1/2009, 01:33

  ndodh qe dashurohen po shpesh eshte e parealizueshme Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 31/1/2009, 14:01

  ngele tu qajt mer milan ngele tu qajt ti:P

  i qendroi gjithmon fjales qe kam then besoi 50-50%

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 31/1/2009, 19:14

  SE BESOJ FARE
  avatar
  prit
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 81
  Vendi : Afėr Teje Mė ndjej!
  Data e rregjistrimit : 31/01/2009

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga prit prej 31/1/2009, 19:17

  njeriut tė sinqertė i besohet si nė chat si symėsy, e tė pasinqertit as symėsy
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/2/2009, 13:11

  e ku e din ti qe eshte i sinqerte ne chat?ku e dallon? :syze: un them dhe po dhe jo
  avatar
  prit
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 81
  Vendi : Afėr Teje Mė ndjej!
  Data e rregjistrimit : 31/01/2009

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga prit prej 2/2/2009, 16:34

  E din nė fjalė e zė e pamje fizionomike. I parashtron test psikologjik (thjeshtė e pa e diktuar ai/ajo, sikur njė kamra e fshehtė). Kur flet me njė njeri shtat herė dhe nuk mund tė gjejsh ndryshim nė fjalėt e tij/saj - dije se ai person tė don me tė vėrtetė! Thesi i shqyer, kur i bėhet njė vrimė fshehtas, nuk e heton derisa tė shohesh kokrrat e grurit udhės. Shiko poshtė, e din a po rrjedhė gruri udhės...
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2009, 10:27

  ehe ate krah flej ti se do e dallosh nga chati,,,,ka femra e mashkuj qe i dine shum mire keta gjera dhe sjane pak qe jane mashtru keshtu por sdo te thote qe keta sjane te zgjuar.por dikujt smund ti besosh ne virtualitet dhe as ta njohesh po thote te verteten apo jo
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 7/2/2009, 14:49

  50-50%
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 27/2/2009, 10:10

  se di
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Morena prej 27/2/2009, 13:41

  Ndoshta, mundet, por raste te rralla.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 27/2/2009, 19:11

  varet nga rasti qe shfaqet
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/3/2009, 08:19

  varet si jane punet gjendja etj etj ka shum ndikime ne te
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Morena prej 4/3/2009, 11:26

  Kurr mos thuaj kurr

  Sponsored content

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:19