besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 19/3/2009, 17:55

  boooooooooo e kam kaq shume trurin kacurrel sa as vet se di cmendoi as per dashurin reale jo me ket virtualen
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Besa prej 19/3/2009, 20:32

  ndonjehere apo pjeserisht por jo shume!
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Morena prej 20/3/2009, 16:30

  Mundet
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 21/3/2009, 00:43

  Kurr mos thuaj nuk eshte e mundur edhe ne maje T'hanes po te jesh :syze: te ze taksirati edhe kafen e knaqesise kur pi te ze taksirati edhe ne shtepi kur je atje mendon prandaj kurr mos thuaj kurr
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga skifter prej 21/3/2009, 08:21

  pse jo
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Morena prej 21/3/2009, 17:53

  :syze: ehe
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga skifter prej 21/3/2009, 22:55

  po de
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Morena prej 21/3/2009, 22:56

  :syze:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 24/3/2009, 07:53

  ndodh qe ekziston por se besoj se eka fortesine e asaj ne real por si dashuri ekziston
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Frankfurt prej 24/3/2009, 08:03

  :ino: :pikpy: :pikpy: :pikpy:
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga skifter prej 24/3/2009, 14:09

  po ndodh dhe ajo
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/4/2009, 06:43

  nodh ndodh dhe ta merr trunin me shum
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/7/2009, 13:59

  te vjetrit kane thene:Lisi nuk rrezohet me puthje,pa hy ne pune sharra apo sopata!Virtualiteti eshte puthje lisi
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga sandra prej 16/2/2010, 11:55

  Jo aspak 85% e fjalve tyre jan genjeshtra ...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga triniti prej 16/2/2010, 16:45

  ke ber sondazh??? flet me baza apo kshu me hamendje???
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga sandra prej 17/2/2010, 19:28

  siq tha naki mos thuni e pamundur po ka mundesi amo un e per veti smuj me besu e sisha dashuru se chat nuk tregohen te gjith real apo te sinqert ashtu si jan.....................................
  ......................po gjushja ma ka lan....................................
  ..........................AMANET...............................................................
  .................mos U DASHURONI.............en djem ..........................ne internet..................
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/3/2010, 21:09

  jo
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 22/3/2010, 11:02

  dikur ndoshta besoja por tashme jam shkeput prej kesaj bote dhe nuk e ve me trunin ne mendime qe besoi apo jo
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga sandra prej 22/3/2010, 11:32

  ncuk.......
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/3/2010, 12:24

  jo
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga sandra prej 16/5/2010, 13:44

  ncuk.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/5/2010, 15:03

  aspak
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga sandra prej 2/6/2010, 11:15

  aspak hiq..se veq te genjejn  GJUSHJA MA KA LON
  AMANET
  MOS ME GJET
  DJAL
  NE
  INTERNET..  MIR E KA FJAL KA LON SI THOJN NA EHHE.

  Sponsored content

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:15