besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 14/4/2008, 17:35

  pse jo mi :D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 15/4/2008, 06:26

  kinezi shkruajti:pse jo mi :D:D
  se e provova nje her, ene se pesoj mo :cig apapa
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga kiss_today prej 15/4/2008, 09:07

  S'ka gje Morena. Sepse dhe ky pesim e ka nje te mire. E sheh... tu be mesim :)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 15/4/2008, 18:22

  kiss_today shkruajti:Tema eshte per dashurine virtualen kinez, ndaj mos bej pyetje qe dalin jashte teme. Kete pergjigje do te te jap kur te ma pyesesh ne temen e duhur

  u hap tema qe kerkove kiss... nuk po e sheh ?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/4/2008, 09:55

  dashuri virtuale boooooooooooooooooooooooooo edhe ecen po si dihet ku te shpie mushka se
  kinezi po shoh po shoh ok?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 16/4/2008, 19:21

  hahahhhahaha shkodrane... ti shif rregullo ate se te vrava Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 10:33

  e kam rregullu

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 3/6/2008, 19:50

  dialogu ne dashurine virtuale
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/6/2008, 09:20

  ahahahhaahha

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 4/6/2008, 11:34

  hihihihiihihi tamon vallaj :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 4/6/2008, 11:35

  her her

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 4/6/2008, 11:37

  ncuq :bye:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 4/6/2008, 11:38

  e ndrron mendjen ndonjehere meqe koha po ecen

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 4/6/2008, 11:39

  Jo re jo koha ka punen e vet une punen time :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 09:09

  dashurine virtuale hmmmmmmmmmmm nuk besoj kurse njohjen ne virtualitet po :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2008, 10:51

  Se di vallaj, kush do me bo i prove me mu te shofin cfar soi o kjo dashnia :lule:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2008, 16:45

  Miranda e provajm bash mi :x hahahahahah
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 26/6/2008, 18:09

  une spara besoi te kjo lloj dashurie

  por ne fakt jetes si dihet qe kshu sflas dot me saktesi sepse ku i dihet mund dhe te ndodhi kjo lloj dashurie
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 20:30

  dashuri virtuale e bukur e thjesht ska komplikacione jo mami jo babi por eshte pak e veshtire te besohet kur ta bej prove do jap me shum informacion :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 27/6/2008, 17:23

  eshte e bukur ne virtualitet e hidhur ne realitet sepse kur per ballesh pa dashje ne realitet zdihet cte del
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 20/9/2008, 09:16

  stavri ti e di mir ca esht kjo lloj dashurie mos e moho rrusho
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 20/9/2008, 10:56

  mh me mire jo
  po un njoh shume njerez qe jane feju e martu nga keto njohje


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  milky
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 18/09/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga milky prej 20/9/2008, 16:46

  mendoj se ekziston ...por qe mund te mbetet vetem ne boten virtuale.Nqs takohen shpesh , atehere seshte me pjese e botes virtuale,por te asaj reale dhe ne realitet dashuria eshte e besueshme.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 20/9/2008, 16:58

  camarokja_elbasan shkruajti:stavri ti e di mir ca esht kjo lloj dashurie mos e moho rrusho

  ndoshta camarokja sipas mendimit tende por jo sipas mendimit tim

  une thjesht hodha nje hipotez nuk thash qe dashuria virtuale eshte budallik as nuk e paragjykoi ket gje

  sic tha gishteza me lart eshte e vertet sepse dhe une njoh njerz qe jan fijuar nga chati
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 20/9/2008, 17:30

  skuptove ca te thash une gjithsesi no problem

  Sponsored content

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:17