besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 20/9/2008, 18:21

  camarokja_elbasan shkruajti:skuptove ca te thash une gjithsesi no problem

  une e kuptova mjaft mire por je ti ajo qe se ke kuptuar se ku do dilja une

  kuptoje fjalen dmth (ndoshta nga ti por jo nga une) per sa i perket temes
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 20/9/2008, 21:40

  ok shoku ok
  tung
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 20/9/2008, 21:50

  sjam shoku i askujt camarokja me fal jam thjesht nje person ne forum por as shoku dhe as miku i askujt ktu jam thjesht pjestar forumi kam emer qe quhet STAVRI
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Qejfliu prej 26/9/2008, 13:53

  Besoj dhe di mjaft raste qe tashme jane beshk dhe kane krijuar familje shume te shendosha. Pse them po, sepse permes kesaj rruge (chatit) permes pyetjeve dhe pergjigjeve e njohim shpirtin e tjetrit dhe kjo ka vlere te vecante per mua!

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 27/10/2008, 12:30

  jo nuk besoj por edhe nese do ti ndodhi dikujt nuk ka asgje te keqe

  ariu121
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 13/11/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga ariu121 prej 17/11/2008, 18:13

  dashuria virtuale ne kohe eshte e re , keshtu qe ka nje lloj mosbesimi normal , por ne koncept eshte e njejte si githe dashurit e tjera , kontakt ndermjet dy njerezve qe ne nje moment te caktuar prodhon ndjenjen ndermjet tyre e cila mund te jete afatgjate ose mbyllet ( martese ose ndarje ) . a nuk ndodh keshtu dhe ne shkolle , lokal , ne rruge apo gjetke ?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/11/2008, 10:15

  dashuria viruale pffff nuk ka dashuri ne chat aty fillon njohja por jo ndjenja mund te kesh ndjenje pelqimi po dashuri te mirefillte se besoj duhet ta kesh prane ta prekesh ta puthesh te shohesh reagimet e atij njeriu qe te mund te dashurohesh me te jo ta shohesh ne msn te flasesh ne chat dhe ja u dashurova,kur njihesh ne real mund ta dashurosh aty gjen virtytet dhe te metat atehere ndodh dashuria pasi e pranon ate person sic eshte
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga skifter prej 9/12/2008, 21:33

  ka mundsi mu dashuru dhe ne qat, po pasi te shifen
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 12/1/2009, 14:36

  po po te pelqen si pamje por dashuria nuk eshte me pamje eshte dicka me shum

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 12/1/2009, 17:13

  Gjithcka eshte e mundur pse jo.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 12/1/2009, 18:40

  vallai qe te themi tashme ne kto kohera qe kan ardhur,,,,qe nuk besoi ne kete dashuri se them dot se eshte turp...

  po besoiiiiiiiiiiiiiiii sepse eshte bere njesoi si realja kjo gje
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 14/1/2009, 12:57

  jo s enuk besohet por smund te thuash u dashurova ne chat ose msn mund te thuash e njhta aty eme vone ne real u dashurova
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 14/1/2009, 17:18

  ke shume te drejt shkodrane,por ama nisja behet ne boten virtuale si fillim dhe ne ket bote nuk dashurohesh 100% por 50% dashurohesh

  me vone pasi takohesh etj etj etj nese ndodh vazhdimi i saj sepse ka dhe raste ne momentin qe kaloin tek realja pendohen per ato cka kan then ne boten virtuale.

  une them vec dicka,,,,nese dashurohet dikush ne boten virtuale ta bej ket gje reale sepse ateher do e kuptoi me mire se ka ren vertet ne dashuri apo jo.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 15/1/2009, 14:18

  aha tani po na del sikur forca e dashurise virtuale eshte me forte se ajo reale
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 15/1/2009, 18:48

  jo lalese thash ne ate kuptim,,,,,,kuptimi per ate cka thash une eshte

  se ne boten virtuale dashurohesh 50% me virtualitetin e atij personi qe flet
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/1/2009, 10:51

  deri diku ke te drejte se na terheqin fjalet qe thuhen dmth me shum dashurohesh me fjalet dhe te foluren se me personin vete
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga stavri prej 16/1/2009, 16:03

  ket desha te thosha dhe une lale.

  ja qe dhe ne boten virtuale ka dhe dashuri dhe tashme eshte perhapur shume dhe e ka krijuar besimin QE PO EKZISTON KJO LLOJ DASHURIE.
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 20/1/2009, 12:04

  eshte perhap e di por smund te jete kurr me e forte se ajo realja.dashuria virtuale eshte e fuqishme deri ne disa momente por virtualitet mbetet dhe shkeputja ndaj atij ose asaj eshte me e thjeshte kur e njeh ne virtualitet se sa ne real
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Erisel prej 20/1/2009, 19:04

  Po besoj deri diku. Dashuria eshte gjithmone disi e pabese. Reale apo virtuale duhet te jemi gati si per zhgenjime por edhe gezime, ishalla :roll:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 21/1/2009, 14:15

  se besoj se po nuk e takova nje person ta shikoj si ecen ,si flet,si me shikon ehhhhhhhhhhh dua gjera konkreteisht jo virtuale
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga MiLaN prej 22/1/2009, 04:39

  mendoj se existon... pyetja duhet te shtrohet ndryshe... sa e realizueshme eshte ?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 22/1/2009, 07:46

  MiLaN shkruajti:mendoj se existon... pyetja duhet te shtrohet ndryshe... sa e realizueshme eshte ?
  per tu relizuar realizohet nese te dy palet kane deshiren e mire,dhe dashuri per njeri tetrin :roll:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/1/2009, 17:27

  dashuria virtuale eshte mashtrim

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Vizitor prej 25/1/2009, 17:40

  shaban cakolli shkruajti:dashuria virtuale eshte mashtrim
  :roll: thenje me vend skam cfar shtoj
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/1/2009, 09:51

  morena ndoshta eshte mashtrim por te terhek me shum :ino: si gjithomne gjerat e keqija kapen me shpejt nga cdo kush por i bashkohem mendimit te milan(sa e realizueshme eshte ajo?)pra si ide ekziston por si zbatim them se pak mund te zbatohet sepse nuk ka qendrueshmeri te forte

  Sponsored content

  default Re: besoni ne dashurin virtuale (chat)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:20