cfare do te donit tani?

  Share

  lonly_boy
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Mosha : 30
  Vendi : student
  Data e rregjistrimit : 16/06/2007

  default cfare do te donit tani?

  Mesazh nga lonly_boy prej 18/6/2007, 17:35

  cfare do te doni tani ?
  ketu mund te shprehni gjithe mendimet tuaja
  respekte
  :roll:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga enya prej 25/6/2007, 21:38

  do te doja nje pjate me fruta deti mmmmmmm sa te mira qe jane dreqit
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 25/6/2007, 22:11

  sa kerko nga jeta edhe ti enya :D:D:D

  mua per veten e ime do me mjaftonte nje masazh :cig: :cig: :cig:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga enya prej 26/6/2007, 14:49

  hahahaha triniti po ē'te bejme dhe ne fukarenjte enderrojme :qesh: :tall:
  po masazhi vjen pas ngrenjes se pjates me fruta deti e pas masazhit bipppppp bippppppp bippppppp .... nuk thuhet por behet :puc:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga enya prej 26/6/2007, 14:51

  ne kete moment do te doja nje kanoēe koka kolle te ftohte pshittttttt ahhhhhhhhhhh :qesh: gezuar
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 21:29

  harroje enya kanocen, ska :beb:

  une per veten e ime ca perkedhelje SadSadSad
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:03

  qe mos dalin nga tema keto siper ...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 22:11

  kush ka dal mi, per temen kemi fol :D:D:D

  une do te doja nje gote vere tani :D:D:D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:16

  triniti shkruajti:kush ka dal mi, per temen kemi fol :D:D:D

  une do te doja nje gote vere tani :D:D:D


  si thu per nje birre te fresket,,e ftoht,,hmm po te kenaqka shpirtin ,,,he si thu shtrige:lol:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 22:28

  e them mi e them :D:D:D hajt gezuar gezuar
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 22:35

  triniti shkruajti:e them mi e them :D:D:D hajt gezuar gezuar

  kujdes se mos na dehesh e na enksentohesh e me duhet em thirr komshin:lol: :x :x :D :puthje:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 22:59

  jo mi mos u lodh , se i kam dy ne shpi une :D:D:D :cig: :cig: :cig:
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 23:00

  euu pse moj me ka dy rrin ti Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 23:02

  jane tre ne fakt, me gjithe te dashurin tim te padukshem :D:D:D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 23:05

  si thu per nje orgji ? haahahahaha


  edhe do doja te em ipte leje kjo te iki ne gjum une
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 23:07

  orgjite spara i kam qejf , gjithsesi flm per ftesen :D:D:D

  sdu mi te ikesh te flesh, ou kjo
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 23:08

  haha mire moj,,por nese nigjon noj te kersite shpulle ,,dije se e hengra une prej motres Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 23:30

  hahahah pse mi kaq e dhunshme eshte motra jote :D:D:D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 26/6/2007, 23:31

  ehe shum ika iak se u rrefa naten zembra Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 27/6/2007, 21:54

  kohe :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga roby prej 27/6/2007, 22:00

  nje krevat per te fjetur !!! qe po shkoi tani!
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 28/6/2007, 13:49

  forc
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 29/6/2007, 23:00

  sex... nuk kam as me te voglin dyshim
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 2/7/2007, 14:00

  hmmm tani ??? vullnet SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 3/7/2007, 00:23

  leke shume leke

  Sponsored content

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 17:58