cfare do te donit tani?

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 14/11/2007, 18:29

  he per he me shume nuk do doja se sa do doja...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga kiss_today prej 15/11/2007, 10:42

  Do doja te isha ne Dajt per gjueti :P ( sa keq qe askush nuk beson se une mund ta perballoj ate rruge te gjate e te lodhshme te gjuetise Sad )
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/11/2007, 13:25

  kiss-today,pėrshėndetje,flm,pėr ftesėn,urojmė qė tė ndjehesh shumė mirė me shėndet,mė fal qė nganjiherė bėjmė shaka,por je e qmuar nė shoqėrinė tonė ,shumė e vyar nė forum.Gjithė tė mirat.
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga enya prej 15/11/2007, 20:12

  Hmmmm se di, mendoj se i kam te gjitha ( te rendesishmet flas) ... ah e gjeta, nje kokerr shege :D.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 16/11/2007, 09:54

  yyyy na mi se na hidhet nepsi ne :D:D:D

  une per veten e ime do te doja te kisha mundesi te flija pak SadSadSad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga kiss_today prej 17/11/2007, 10:06

  Flm Shaban. Te uroj gjithe te mirat edhe ty :). Motra pranoje nje cigare nga une , per te shuar nepsin e sheges se Enyas :P :cig
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Tironsi prej 17/11/2007, 16:10

  mmhhh,! Cfare do te doja une tani ! Apo s'jam ne forme !!!


  http://www.humor.com/videos.asp?num=1499
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Tironsi prej 17/11/2007, 16:23
  Nje BIONDE duke bere autostop

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Vizitor prej 17/11/2007, 18:19

  dike qe nuk po ma var hiq
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga enya prej 17/11/2007, 19:29

  Triniti, motra, te ka kap nepsi ty eeeee shif shif kjo aman ... mos me bej te dyshoj se do me dali ndonje byc :D :x (thua te kem zbuluar gje?!)

  Tironsi s'dashke gjo hiē ti mo!

  Edhe shege hengra, dy kokrra te medhaja, ē'te dua me tani? he me thoni pak!!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 12:05

  te kem shishen ketu... nuk ka gje se do e marr mbasdite :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga kiss_today prej 18/11/2007, 12:24

  Do doja ti shteronte nje sekonde e me pare etja per alkool kinezit Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 13:05

  flm kiss... po me mire kshu... eshte e nevojshme nje here ne jave...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga kiss_today prej 19/11/2007, 17:20

  Do doja te shkoja ne Itali ( me pushime :D )
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 19/11/2007, 18:01

  shko,dhe te deshirojme pushim te kendshem.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 19/11/2007, 18:29

  do doja qe kissit ti realizohet deshira per ato pushimet ne itali :)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 27/11/2007, 14:47

  ele une ele une :D:D:D motra do vish ke shpia ime me ???

  enya na mi motla mo na beni me zemer kot tani :D:D:D ca jan kto dyshime kshu pa baza :P
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Besa prej 27/11/2007, 15:21

  do te doja te mesoj per ju me teper por po mungoni shume dhe spo mundemi te njohemi perhalet dhe dertet tona ne menyr qe te gjejme tema te cilat vertet ia vlen te bisedojme e kalojme kohen si eshte me se miri.

  prap pershendetje
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 19:07

  o trinto do vi dhe une te ajo shpia jote po erdhi kissi :p

  Besa... ne jemi "ku rafsha mos u vrafsha" hahahahhaha
  te tema pyetje pergjigje na pyet dhe ne te pergjigjemi dhe mund te na njohesh sado pak :) ciao
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 19:09

  se harrova ca do doja tani...
  nje bilete vajtje ardhje Milano - Tirane
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 29/11/2007, 12:50

  ashtu eeee po erdhi kissi, se keshtu se kohe ti ne fakt
  byth e rende shume SadSadSad

  nejse nejse une tani do t'doja te beja cik shopping SadSadSad
  po jane festat tani dhe...SadSadSad
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Besa prej 29/11/2007, 16:55

  tani do te doja te mos jam vetem ne kete forum!!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 14:12

  hahahhahahaha trinto e jam i cik i rende une :D:D me ke do i kalosh festat ?

  do doja ti kaloja festat me trintin dhe me shoqen e vet (me shume me shoqen hahahahhahahaha :D:D:D)
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga maca prej 2/12/2007, 14:29

  tani do te doja te fluturoj ahahhahah jo met vertet dot doja ta thkej kohen brapa te jem ne moshen 8=-9 vjeqare do te dija qte bej por eshte e pa mundur Sad Sad Sad
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Besa prej 2/12/2007, 14:59

  sdo kerkoja shume pos te jemi te lire kudo qe flasin e jetojne shqiptaret

  Sponsored content

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:02