cfare do te donit tani?

  Share
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga lo prej 5/8/2007, 14:01

  rrahe ashtu si di vete.

  une dua cik uje tani, eh kush ngrihet.
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga akili prej 5/8/2007, 17:25

  nje krer te kreh koken
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:14

  akili nuk ishe qeros ti mo :P:P:P

  o kina ke do rrafje ti mo ke do rrafje eeeeeeeeeeee?????


  boooo vallai se di
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga lo prej 7/8/2007, 23:58

  ate embelsiren
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 12:06

  hahahhahahahhahahahaha lo do ta rraf mi do ta rraf po ja sa te sherohet i cik...
  trinto ty do te te rraf po keq fare
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga lo prej 9/8/2007, 02:15

  kinezi mos e ke plagosur ti ore qyq
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 10/8/2007, 12:52

  hahahhahahahhahaha sa mire do ishte ta kisha plagos une :P
  puc lo
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga lo prej 13/8/2007, 05:04

  ne fakt tani per cudi nuk dua asgje..... pervec tullumbave:(
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 18/8/2007, 16:11

  hahahhaha sa keq te paska shku menja mi

  nja 500 euro (mire do ishte)
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga enya prej 26/8/2007, 14:46

  nje vere me diell ....... pra vere me plot kuptimin e fjales e jo vere = dimer :(

  Triniti ēu be me dosjen mi????
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 27/8/2007, 12:18

  he he ke te drejte
  ishte ftohte andej nga je ti :P
  vazhdoj te dua nja 500 euro
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 10:02

  Do doja ca dite te tjera pushimesh. Mundeisht ca muaj te tjere plot pushime.
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Bardh prej 30/8/2007, 11:06

  Njė birrė peje.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 2/9/2007, 14:17

  eh dua te jem pjese e pushimeve te njeres :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga kiss_today prej 11/9/2007, 10:22

  Do doaj te zhdukesha qe ketu per ca kohe, larg te gjitheve dhe gjithckaje Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 12/9/2007, 11:39

  mos kisha provim neser SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 12/9/2007, 19:54

  te isha ne tr
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga PaPi_x prej 13/9/2007, 17:10

  :ne qef: te shkoja dhe nje here me pushime :cig
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga kiss_today prej 15/9/2007, 18:37

  Do doja te ikja ne shtepi, te beja nje dush, te vishesha kendshem e te dilja per nje kafe clodhese. Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga MiLaN prej 15/9/2007, 19:09

  ehhhhhhhh te mos ishte fare kjo jave Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 02:13

  mos e kisha bera ate diskutimin e meparshem SadSadSad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga kiss_today prej 17/9/2007, 13:45

  Te kisha ketu nje mik te mire qe e kam shume larg Sad
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga akili prej 17/9/2007, 17:05

  te kisha prane vajzen e jetes sime qe po me mungone aq shume sa une e di
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 23:54

  nje cigare
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga akili prej 18/9/2007, 13:26

  cfare marke e do cigaren ta di nese te bejine cigaret qe pi une

  Sponsored content

  default Re: cfare do te donit tani?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 08:53