pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Share
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 18/6/2007, 22:59

  pasi une hape dhe temen,,e persh nusen time qe u martum sonte ,,pasi sna merr kush neve te shkretave,,Laughing :x :puc:


  e persh em evenescence...My immortal:puc: :auto: :lule: :brekoc:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 23:04

  hahahahahaha e bukur kjo
  te pershendes edhe une zemer me kengen :
  women nga def leppard :D:D:D

  :puthje: me shume pasion madje
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 18/6/2007, 23:16

  triniti shkruajti:hahahahahaha e bukur kjo
  te pershendes edhe une zemer me kengen :
  women nga def leppard :D:D:D

  :puthje: me shume pasion madje  te persh me CRasy girl & G bani,,,,te dua8) 8) :P :puc: llul?:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga triniti prej 20/6/2007, 11:01

  ke do mi mua :D:D:D

  e une te pershendes me kengen: boom boom, te bleona qerretit :D:D:D apo e ngatarrova titullin :P:P:P
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 20/6/2007, 20:52

  triniti shkruajti:ke do mi mua :D:D:D

  e une te pershendes me kengen: boom boom, te bleona qerretit :D:D:D apo e ngatarrova titullin :P:P:P


  Laughing Laughing Laughing pse moj vetem ty mendon qe te dum eee:lol: Laughing

  te persh me vajzat e mbara:lol: Laughing 8)
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 24/6/2007, 12:35

  persh te gjith me evenesence
  degjojeni ketu kete kenge
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga MetallicA prej 24/6/2007, 13:18

  Pershendes veten time me Manowar -- Carry on
  avatar
  cobain
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Mosha : 29
  Data e rregjistrimit : 06/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga cobain prej 25/6/2007, 11:02

  kurse un pershedes des metallican me the man who sold the world-nirvana
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 25/6/2007, 11:18

  Manowar - Carry On - Final Fantasy IX
  per ty degjoje ketu
  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 4/7/2007, 13:29

  ju pershendes edhe une


  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga sihana prej 4/7/2007, 15:04

  hajt edhe une ju pershenes me kengen e TONI BREXTON-Umbreake my heart
  avatar
  converse_5
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Mosha : 29
  Puna : Converse world :))
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga converse_5 prej 9/7/2007, 11:27

  Pershendes Trinitin me 20-th century boy-- Def Leppard
  dhe te gjithe ju me Stairway to heaven-LEd ZEppelin
  ]:muzik:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/7/2007, 11:32

  Per pershendetjen tuaj,e ndjejme obligim te u falemnderojme,dhe u deshirojme gjitha te mirat.
  avatar
  Ylli
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Ylli prej 12/7/2007, 02:29

  meqe po degjoj Valon Shehun me kengen qe kendoi ne top fest 4 ,,,sa do te doja...Me pelqen ,,,ndoshta se ka disa te perbashketa me mua(floket,mbiemrin...jo pak ee)
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 15/7/2007, 07:15

  persh juve me vanilla ninja, Blu tatu Laughing
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga MetallicA prej 9/9/2007, 13:57

  Pershendes Gishtezen me Always - Bon Jovin se kam pershtypjen se i pelqen . :D
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga MetallicA prej 9/9/2007, 13:58

  Pershendes dhe Triniti me Def Lepard - Gods of war
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/9/2007, 19:01

  MetallicA shkruajti:Pershendes Gishtezen me Always - Bon Jovin se kam pershtypjen se i pelqen . :D
  flm metalika me pelqen si jo un te pershendes ty me nje keng te matalikave.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Bardh prej 9/9/2007, 22:33

  Ju pėrshėndes tė gjithėve por posaēėrisht Bacėn Adem Berishėn pastaj Shaban Cakollin dhe Gishtezėn ...
  Albania Lura Diber
  avatar
  Xha Ademi
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 127
  Mosha : 70
  Vendi : Republika e Kosovės
  Puna : poet i vockėl
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Xha Ademi prej 10/9/2007, 09:30

  Bardh, falemnderit pėr pėrshendetjen. Edhe unė ty do tė deshiroja te tė pėrshendesja me kėngen "Nė dardani bien njė tupan".
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Bardh prej 10/9/2007, 10:06

  Pėr dėshirėn e Bacės ....
  Gėzim Nika - Bien tupanat
  02:37
  From: Verrini
  Views: 4187
  avatar
  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Merimanga prej 16/12/2007, 09:06

  Ju pershendes te gjitheve me "Too many tears" - Whitesnake
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga MiLaN prej 19/12/2007, 19:51

  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga maca prej 4/1/2008, 12:27

  oooooooooooooooooo flm flm flm kinez e din ti qe e adhuroj avril lavigne ahahahah edhe un te pershendes ty dhe te gjith me celine dion because you loved me ndegjojeni ata qe se kini ndegjuar ket keng teper prekse https://www.youtube.com/watch?v=VTxnqUhhlIY&feature=related
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga maca prej 4/1/2008, 12:30

  pershendes metallica me kete keng Metallica-Fade To Black

  https://www.youtube.com/watch?v=Q7C90sLh5Ok&feature=related

  Sponsored content

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:57