pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga MiLaN prej 4/1/2008, 18:39

  maca flm :) :8)
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Bardh prej 7/1/2008, 12:52

  I pėrshėndes tė gjithė ata adhurues shqiptar tė melosit folklorik popullor.  GRUPI NGA KUKESI - NASER SHATRIT

  GRUPI NGA KUKESI -PER MASAKRAT NE FSH.SOPHI
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/2/2008, 17:49

  https://www.youtube.com/watch?v=5-ctIC65PV0

  kenga ime e preferuar ju pershendes te gjitheve :8) :8)
  avatar
  Ylli
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Ylli prej 27/2/2008, 22:47

  Ja une po i pershendes te gjithe me himnin e botes se RE...Boten e robotikes...
  https://www.youtube.com/watch?v=B3Az7JPZ6ZA
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Bardh prej 28/2/2008, 07:15

  Ju pėrshėndes tė gjithėve me kėtė kėngėtar tė adhuruar nga unė gjithmon nga amerika.  Bruce Springsteen-Waitin' On A Sunny Day
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Bardh prej 28/2/2008, 07:49

  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Bardh prej 13/3/2008, 15:12

  Pėrshėndes tė gjithė antarėt e kėtijė forumi.

  YouTube - TI JE HIJE


  avatar
  Xha Ademi
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 127
  Mosha : 70
  Vendi : Republika e Kosovės
  Puna : poet i vockėl
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Xha Ademi prej 13/3/2008, 18:49

  Bardh,
  edhe unė nga zemra tė pėrshendes ty dhe ata qe tė rrethojnė. Kalofshi ditė tė mira dhe pushime tė kėndshme kur tė vini nė Kosoven e Pavarur. Nga xhaxhi Adem.
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Bardh prej 14/3/2008, 02:51

  Faleminderit Bac u kry Adem Berisha, do tė vim patjetėr dhe kam dėshirė tė ju gjejė shėndosh dhe mirė tė gjithėve.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga stavri prej 14/3/2008, 13:11

  ju pershendes me kengen LULE VELO PARTIZANI:)

  Sponsored content

  default Re: pershendeteni me nje keng antaret e ketj forumi...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 10:00